"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Головна суперниця Лукашенко заявляє про готовність стати "національним лідером"
У понеділок, 17 серпня, екс-кандидат на виборах президента Білорусі й головна опонентка Олександра Лукашенка Світлана Тихановська заявила про готовність стати національним лідером. За її словами, це потрібно, щоб країна увійшла в "нормальний ритм".
Як передає Інформатор, про це Тихановська сказала у відеозверненні, розміщеному на YouTube.
"Я готова взяти на себе відповідальність і виступити в якості національного лідера з тим, щоб країна заспокоїлася та увійшла в нормальний ритм", - заявила вона.
Тихановська виступила з вимогою звільнити "всіх політв'язнів" в Білорусі, а також "в найкоротші терміни підготувати законодавчу базу та умови для організації нових президентських виборів - реальних, чесних і прозорих виборів, які будуть беззастережно прийняті світовою спільнотою".
Нагадаємо, раніше прес-секретар Тихановської заявила, що вона готується оголосити себе президентом Білорусі. У штабі очікують, що країни Заходу визнають її перемогу на виборах глави держави.
Нагадаємо, неділю в Мінську близько 100 тисяч людей вийшли на масові демонстрації. Вони вимагали, щоб Лукашенко пішов у відставку. Паралельно в місті проходив провладний мітинг, на який привезли бюджетників з регіонів. На ньому Лукашенко встав на коліна перед учасниками акції.