Головна опонентка Лукашенка оголосила мирну революцію в Білорусі

За її словами, опозиція представляє більшість

Головна опонентка Лукашенка оголосила мирну революцію в Білорусі

Головна опонентка Олександра Лукашенка Світлана Тихановська оголосила про початок мирної революції в Білорусі. Таку заяву вона зробила перед європейськими депутатами.

Про це вона заявила в Європарламенті, передає Інформатор .

За її словами, опозиція представляє більшість.

"Ми не є більше опозицією. Ми представляємо більшість. Зараз відбувається мирна революція", - повідомила Тихановська.

Відзначимо, опозиція в Білорусі збирається домагатися розв'язання політичної кризи шляхом діалогу з владою, відмови від насильства по відношенню до протестуючих та звільнення всіх політв'язнів, а також проведення нових виборів.

При цьому президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив раду опозиції в спробі захоплення влади, назвавши його учасників "відверто відв'язними нацистами". Внаслідок рада опозиції визнана незаконною.

Раніше Інформатор писав, що Тихановська не визнає офіційних результатів виборів президента.Вона заявляє про готовність їх оскаржити, а її штаб - до довготривалих протестів в країні.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити