«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Чиновниця здійснювала тиск на одного з суддів
Голові Харківського окружного адмінсуду, раніше викритій на передаванні хабара, повідомлено про підозру.
Про це повідомляє прес-служба САП,передає Інформатор .
"22 вересня прокурорами САП за дорученням виконуючого обов'язки Генерального прокурора повідомлено про підозру одній з керівників Харківського окружного адміністративного суду, викритій напередодні на наданні неправомірної вигоди. Судді інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, тобто надання неправомірної вигоди посадовій особі, яка займає відповідальне становище", - йдеться у повідомленні.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Харківського окружного адміністративного суду на передаванні хабара.Йдеться про прийняття «правильного» рішення із земельного питання.
Чиновниця здійснювала тиск на одного з суддів для винесення необхідної судової постанови в адміністративній справі щодо земельного питання. За прийняття суддею "правильного" рішення глава суду передала 3 тис. доларів США.