Голова АРМА Дума могла домовитися за «Гулівер» з росіянами: хто такий Адамовський і до чого тут Катамадзе

Найбільшу увагу привертає компанія, яка, схоже, могла отримати прихильність голови АРМА Олени Думи

Голова АРМА Дума могла домовитися за «Гулівер» з росіянами: хто такий Адамовський і до чого тут Катамадзе

Конкурс на управителя столичного ТРЦ «Гулівер», проведений Агентством з розшуку та менеджменту активів, опинився на межі гучного скандалу. Хоча перемогу здобула компанія БК «Мілленіум», а другим у рейтингу став консорціум «Управляюча компанія «Еспланада», увагу привертає третій учасник — ТОВ «Алакор Сіті», компанія, яка, схоже, могла отримати прихильність голови АРМА Олени Думи. Про це повідомляє Антикор.

Власником ТОВ «Алакор Сіті» є Дмитро Адамовський, який, за інформацією ЗМІ, має російський паспорт. Його батько Андрій Адамовський — скандальний бізнесмен, відомий своїми рейдерськими схемами, скандалом з фірмою «Трейд коммодіті» та зв’язками з колишнім соратником Петра Порошенка Олександром Грановським. Адамовський-старший і Грановський бізнес-партнери, а їхня діяльність часто асоціюється зі схемами у сфері нерухомості та судових маніпуляцій.

Особливу увагу привертає близьке оточення Грановського. Його права рука — Сєяр Куршутов, проти якого в Україні запроваджено персональні санкції як проти контрабандиста. У свою чергу, до ближнього кола Куршутова входить Іраклій Катамадзе, син заступника голови АРМА Грігола Катамадзе.

Саме він, схоже, став ключовою фігурую у домовленостях голови АРМА Олени Думи та кланом «Адамовських-Грановських». Попри те, що компанія «Алакор Сіті» посіла лише третє місце у конкурсі, зараз спостерігаються активні спроби усунути перших двох переможців. Зокрема, у ЗМІ вже розгорнута широка дискредитаційна кампанія проти компанії-переможця конкурсу.

СХЕМА:

Голова АРМА Дума могла домовитися за «Гулівер» з росіянами: хто такий Адамовський і до чого тут Катамадзе 1

Однак незрозуміло, чи вистачить ресурсів і можливостей у Олени Думи, щоб довести домовленості до кінця. Навіть за наявності сильних зв’язків, таких як Катамадзе – Куршутов – Грановський - Адамовський, впровадження цієї домовленості виглядає складним через можливий спротив з боку суспільства, конкурентів та органів контролю.

Схоже, що спроба «проштовхнути» ТОВ «Алакор Сіті» вже спровокувала великий резонанс, і тепер ключовим питанням залишається, чи ризикне Олена Дума продовжувати рухатися цим шляхом. Чи зможе система «Прозорро» та увага журналістів захистити конкурс від впливу сумнівних домовленостей?

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube