Глава Xbox прокоментував чутки про запуск аналога Game Pass на PlayStation

Читать на русском

Він відноситься до виникнення подібної конкуренції як до чогось неминучого

Читать на русском
Глава Xbox прокоментував чутки про запуск аналога Game Pass на PlayStation

Він відноситься до виникнення подібної конкуренції як до чогось неминучого

Передбачається, що Sony також може почати пропонувати грати в нові тайтли з дня випуску. 

Про коментар глави Xbox Філа Спенсера повідомляє IGN, – передає Інформатор.

Передбачається, що Sony запустить сервіс, який має кодову назву Spartacus. Він повинен об'єднати PS Plus та PS Now, ставши свого роду аналогом Game Pass. Філ Спенсер вважає, що поява такого сервісу у конкурентів є «неминучим». Більше того, він упевнений, що це правильне рішення для Sony. 

«Але я не розцінюю це як підтвердження того, що ми мали рацію. Насправді, коли я спілкуюся з нашими командами, то говорю про появу такого сервісу, як щось неминуче. Тому нам слід продовжувати впроваджувати нововведення та конкурувати на ринку. Зараз Game Pass це наша перевага, але тільки тому, що ми були першими, а не тому, що інші не можуть створити аналог», – розповів Філ Спенсер. 

Глава Xbox додав, що він схвалює напружену конкуренцію. Вона надихає команду Xbox і дає їй бажання бути кращим. Спенсер очікує, що Sony почне додавати свої тайтли в новий сервіс підписки одразу з дня виходу. 

«Я думаю, що випускати чудові ігри на ПК, консолях, в «хмарі» та робити їх доступними за підпискою з першого дня виходу – це правильно. І я очікую, що наш конкурент зробить саме так», – додав глава Xbox. 

Spartacus також має надати передплатникам доступ до великого каталогу ігор для PS4, а згодом і для PS5. Також очікується доступ до бібліотеки класичних проектів для PS1, PS2, PS3 та PSP. Запуск такого сервісу очікується навесні цього року. 

Нагадаємо, що Microsoft офіційно підтвердила, що більше не виробляє Xbox One.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.