Головна
Україна
Кримінал
09:15, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України повідомила про підозру одній з керівниць Партії Шарія. Вона займалася підробкою документів про обрання керівників цієї партії. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр СБУ. За попередніми даними, глава підробляла документи про партії Об'єднана Україна й перереєстрації її в Партію Шарія. Також зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань партії, що дозволило обрати потрібних керівників. СБУ оголосила керівниці підозру за ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 17-34 тисяч гривень, обмеження волі від трьох до п'яти років і заборону займати певні посади до трьох років або безстроково. До слова, раніше Віктор Шарій, на якого зареєстрована Партія Шарія, заявив, що не має жодного відношення до діяльності цієї політичної сили і дав лише нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. Причому зробив це за грошову винагороду в $500. Нагадаємо, Зеленський ввів у дію санкції проти Шарія та його дружини. Також Інформатор писав, що Печерський суд Києва заарештував майно Шарія в Європі, РФ і Канаді. Крім того, раніше СБУ відкрила кримінальну справу на Анатолія Шарія через ролик на YouTube, у якому блогер опублікував мапу України без Криму та окупованих частин Донбасу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Глава «Партії Шарія» попалася на підробці документів: їй загрожує до 5 років в'язниці

Читать на русском

СБУ оголосила керівниці підозру за ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України

Читать на русском
Глава «Партії Шарія» попалася на підробці документів: їй загрожує до 5 років в'язниці

СБУ оголосила керівниці підозру за ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України

Служба безпеки України повідомила про підозру одній з керівниць «Партії Шарія». Вона займалася підробкою документів про обрання керівників цієї партії.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр СБУ.

За попередніми даними, глава підробляла документи про «купівлю» партії «Об'єднана Україна» й перереєстрації її в «Партію Шарія». Також зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань партії, що дозволило «обрати потрібних керівників».

СБУ оголосила керівниці підозру за ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців». Санкція статті передбачає штраф у розмірі 17-34 тисяч гривень, обмеження волі від трьох до п'яти років і заборону займати певні посади до трьох років або безстроково.

До слова, раніше Віктор Шарій, на якого зареєстрована «Партія Шарія», заявив, що не має жодного відношення до діяльності цієї «політичної сили» і дав лише нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. Причому зробив це за грошову винагороду в $500.

Нагадаємо, Зеленський ввів у дію санкції проти Шарія та його дружини.

Також Інформатор писав, що Печерський суд Києва заарештував майно Шарія в Європі, РФ і Канаді.

Крім того, раніше СБУ відкрила кримінальну справу на Анатолія Шарія через ролик на YouTube, у якому блогер опублікував мапу України без Криму та окупованих частин Донбасу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.