«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Глава міністерства пішов на самоізоляцію після підтвердження діагнозу
Глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов отримав позитивний тест на COVID-19 і знаходиться на самоізоляції вдома.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу МОЗ .
Міністр незважаючи на захворювання на COVID-19, продовжує працювати дистанційно та проводити щоденні брифінги.
"Це незвичайний формат і незвичайне місце для мого звернення. Я записую його з дому, тому що незважаючи на обережність і дотримання всіх правил безпеки, я отримав сьогодні позитивний тест на COVID-19. Буду перебувати на самоізоляції вдома ,працюватиму у звичайному режимі, але дистанційно", - заявив Степанов.
Він закликав українців дотримуватися карантинні правила заради власної безпеки і безпеки своїх близьких.
Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо, що президент України заразився на коронавірус.Його і главу ОП Єрмака госпіталізували .
Крім того, президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення з лікарні.
Раніше Інформатор писав, скільки коштує лікування Зеленського .