RU
Головна
Наука
Технології
12:56, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

Глава Apple Тім Кук зізнався, що інвестує у криптовалюту. За його словами, це він робить для диверсифікації персонального інвестиційного портфелю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на CNBC . "Я вважаю, що розумно володіти криптовалютою як складовою диверсифікованого інвестиційного портфелю. Але не прийміть це як пораду для інвестування", - сказав Кук під час конференції DealBook. При цьому він не сказав, які саме криптовалюти входять до його інвестиційного портфелю. Глава Apple підкреслив, що криптовалюти це його особистий інтерес, і він не стосується Apple. Також компанія не розглядає можливість продажу своєї продукції за криптовалюту, оскільки це може негативно вплинути на акції. Зараз у Apple немає продуктів чи послуг, пов'язаних із криптовалютою. При цьому програми для криптовалютних гаманців у своєму магазині програм Apple має, але забороняє програми для майнінгу. Кук також зазначив, що Apple вивчає технології криптовалюти, але це "не те, що ми плануємо робити найближчим часом". Раніше ми повідомляли, що Apple і Google знову безкоштовно роздають мобільні програми у своїх магазинах. . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Глава Apple Тім Кук зізнався, що інвестує у криптовалюту

Читать на русском
Глава Apple Тім Кук зізнався, що інвестує у криптовалюту

При цьому він не сказав, які саме криптовалюти входять до його інвестиційного портфелю.

Глава Apple Тім Кук зізнався, що інвестує у криптовалюту. За його словами, це він робить для диверсифікації персонального інвестиційного портфелю.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на CNBC .

"Я вважаю, що розумно володіти криптовалютою як складовою диверсифікованого інвестиційного портфелю. Але не прийміть це як пораду для інвестування", - сказав Кук під час конференції DealBook.

При цьому він не сказав, які саме криптовалюти входять до його інвестиційного портфелю.

Глава Apple підкреслив, що криптовалюти — це його особистий інтерес, і він не стосується Apple. Також компанія не розглядає можливість продажу своєї продукції за криптовалюту, оскільки це може негативно вплинути на акції. 

Зараз у Apple немає продуктів чи послуг, пов'язаних із криптовалютою. При цьому програми для криптовалютних гаманців у своєму магазині програм Apple має, але забороняє програми для майнінгу.

Кук також зазначив, що Apple вивчає технології криптовалюти, але це "не те, що ми плануємо робити найближчим часом".

Раніше ми повідомляли, що Apple і Google знову безкоштовно роздають мобільні програми у своїх магазинах. .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.