Ганьба і несправедлива зневага: Сідні Свіні відреагувала на критику продюсерки Керол Баум

Читать на русском

Кіноакторка засмучена тим, що впливова жінка Голлівуду вчить своїх студентів нападкам на інших жінок

Читать на русском
Сідні Свіні, Керол Баум
Сідні Свіні, Керол Баум

Кіноакторка засмучена тим, що впливова жінка Голлівуду вчить своїх студентів нападкам на інших жінок

Нещодавно 26-річну акторку розкритикувала голлівудська продюсерка Керол Баум. Впливова наставниця Школи кінематографічних мистецтв USC назвала Сідні негарною, а також заявила, що не розуміє, чому акторка така популярна, адже, на її думку, вона демонструє погану гру. Продюсерка зробила це публічно під час дискусії з кінокритиком New York Times Джанет Маслін, давши зрозуміти, що вже обговорювала Свіні зі своїми учнями.

Зірка серіалів «Ейфорія», «Білий лотос» та «Оповідь служниці» не стала мовчати. Вона відреагувала на критику на свою адресу.

«Як сумно, що жінка, здатна поділитися своїми знаннями та переживаннями, натомість нападає на іншу жінку. Якщо це те, чого вона навчилася за десятиліття роботи в індустрії та вважає доречним вчити своїх студентів, то це ганьба. Несправедлива зневага до колеги красномовно свідчить про характер міс Баум», – наводить слова представника Свіні сайт Variety.

Сідні Свіні
Сідні Свіні

Після цього Керол Баум поспішила висловити жаль про те, що дозволила собі так критично відгукнутися про зірку. Вона наголосила, що зазвичай не в її правилах «так публічно засуджувати акторів». Баум зізналася, що з моменту свого необережного висловлювання отримала «тонни гнівних листів» від фанатів актриси, повідомляє сайт TMZ.

Нагадаємо, нещодавно одна з провідних жінок-продюсерів Голлівуду Керол Баум заявила, що популярність молодої зірки свідчить про те, що культура пробудження занепадає.

«Є актриса, яку зараз усі люблять – Сідні Свіні. Я не розумію Сідні Свіні. Я дивилася в літаку фільм із нею, бо хотіла його подивитися. Я хотіла знати, хто вона і чому всі про неї говорять. Я дивилася цей фільм – вибачте людей, котрі люблять цю романтичну комедію, де герої ненавидять один одного», – зазначила Керол.

Сідні Свині розуміють не всі
Сідні Свині розуміють не всі

Баум веде курси продюсування у Школі кінематографічних мистецтв USC, тож вона обговорила актрису зі своїми учнями.

«Я сказала своєму класу: "Поясніть мені популярність цієї дівчини. Вона некрасива, вона не вміє грати. Чому вона така популярна?". Ніхто не мав відповіді», – жорстко висловилася продюсерка.

Керол Баум
Керол Баум

Керол була продюсером фільмів за участю Дженніфер Еністон, Майкла Дугласа, Доллі Партон та інших голлівудських зірок. Зараз вона є членом Академії кінематографічних мистецтв та наук, викладає продюсування не лише у Школі кінематографічних мистецтв USC, а й в Американському інституті кіно AFI.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.