RU
Головна
Наука
Космос
22:05, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

Габбл зняв чергове вражаюче фото у космосі. На ньому зображена яскрава асиметрична планетарна туманність у сузір'ї Дельфін. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA. У цієї туманності дві "оболонки" - внутрішня та зовнішня. Обидві вони оточують центральну зірку білого карлика. Саме цей факт надає туманності настільки загадковий і прекрасний вигляд "всевидячого ока". За рухами структур туманності астрономи підрахували, що вік внутрішньої оболонки становить 4,8 тисяч років, а зовнішньої - близько 28 тисяч років. Габл вивчив відстані до туманності. NGC 6891 складається з газу, іонізованого центральним білим карликом. Зірка змушує газ туманності світитись. Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA розповіли, чи може чорна діра Землю чи нашу галактику. Також ми писали, що "Габбл" NASA зняв, як виглядає ударна хвиля у космосі . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

"Габбл" зняв чарівне фото туманності в сузір'ї Дельфін

Читать на русском
"Габбл" зняв чарівне фото туманності в сузір'ї Дельфін

Красою фото завдячує складній структурі туманності

Габбл зняв чергове вражаюче фото у космосі. На ньому зображена яскрава асиметрична планетарна туманність у сузір'ї Дельфін. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA. 

У цієї туманності дві "оболонки" - внутрішня та зовнішня. Обидві вони оточують центральну зірку білого карлика. Саме цей факт надає туманності настільки загадковий і прекрасний вигляд "всевидячого ока".

За рухами структур туманності астрономи підрахували, що вік внутрішньої оболонки становить 4,8 тисяч років, а зовнішньої - близько 28 тисяч років.

Габл вивчив відстані до туманності. NGC 6891 складається з газу, іонізованого центральним білим карликом. Зірка змушує газ туманності світитись. 

 

Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA розповіли, чи може чорна діра «проковтнути» Землю чи нашу галактику. 

Також ми писали, що "Габбл" NASA зняв, як виглядає ударна хвиля у космосі .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.