“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Країна вже підготувала близько 50 тисяч місць для поселення
Франція готова прийняти до 100 тисяч біженців з України. Наразі на території країни перебуває майже 14 тисяч українців.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Le Figaro.
Сьогодні ми можемо розмістити до 100 тисяч біженців на території країни. Це велика робота держави та місцевої влади. Ми продовжуємо працювати над тим, щоби прийняти ще більше людей», - заявив глава МВС Франції Жеральд Дарманен.
Наразі у Франції зареєстровано близько 13,5 тисяч українських біженців.
Нагадаємо, Словаччина запускає потяги для біженців з України. Крім того, у Відні відкрили два центри для біженців з України.
Також Інформатор писав, що ВООЗ оцінює кількість постраждалих від війни РФ проти України у 18 мільйонів людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.