Гарік Кричевський разом із донькою Вікторією вирішили порадувати публіку новою композицією "Лелека". За версією тата й доні птах прилітає до оселі щасливих людей назавжди.
Роботи мають бути завершені до кінця червня
Фінляндія почала проведення робіт зі зведення паркану на кордоні з росією. Будівництво почалося із земляних робіт. Мета проекту – ускладнити небажаний перетин кордону.
Про це повідомляють фінські ЗМІ. Відомо, що у понеділок, 27 лютого, дерева були викорчовані з обох боків прикордонного переходу Іматру. У цьому районі спочатку зведуть трикілометрову тестову ділянку.
Поряд із огорожею також буде збудовано дорогу для прикордонних патрулів та проведення ремонтних робіт. Освітлення та динаміки будуть встановлені на деяких ділянках. Паркан на східному кордоні проходитиме і по приватних землях, тому владі необхідно провести переговори із землевласниками.
У найближчі кілька років вздовж східного кордону фіни планують звести близько 200 кілометрів загороджень. Роботи мають бути завершені до кінця червня.
У липні минулого року Парламент Фінляндії ухвалив закон про будівництво більш міцних парканів на кордоні з росією, оскільки країна прагне приєднатися до НАТО після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Побоюючись, що москва може використовувати міграцію для політичного тиску, нові поправки до Закону про прикордонну охорону полегшують будівництво більш міцних парканів на 1300 кілометровому східному кордоні країни з росією.
За словами старшої радниці міністерства внутрішніх справ Фінляндії, метою закону є "покращення оперативного потенціалу прикордонників у реагуванні на гібридні загрози, а війна в Україні сприяла актуальності питання".
"Те, що ми прагнемо збудувати зараз, - це міцний паркан із реальним бар'єрним ефектом. - сказала Санна Пало, директор юридичного відділу фінських прикордонників. - Ймовірно, паркан не охоплюватиме весь східний кордон, а буде націлений на місця, які вважаються найважливішими".
Нині кордони Фінляндії захищені переважно легкими дерев'яними парканами.
Нагадаємо, що Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина чи Угорщина ратифікують лише її заявку на вступ до альянсу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.