RU
Головна
Україна
19:50, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про збільшення фінансування оборонного сектору нашої країни. Про це у п'ятницю, 17 вересня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов після засідання ради. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу Данилова. Фінансування сектору оборони у 2022 році збільшать з 5,93 до 5,95 від ВВП. Це 319,4 млрд гривень. Кошти витратять на: збільшення виплат військовослужбовцям; надання житла ветеранам; фінансування українських ракетних програм і новітнього озброєння; розвиток Військово-морських сил України. Також Данилов повідомив, що вже наступного тижня розпочнуться спільні навчання України і НАТО. У навчаннях "Об'єднані зусилля-2 021", спрямованих на підвищення обороноздатності України, візьмуть участь близько 15 країн серед яких члени НАТО і її партнери. "Міністр оборони доповідав питання про навчання Об'єднані зусилля 2021", в яких ми працюємо з партнерами в рамках країн-членів НАТО. Вони розпочнуться вже у вересні цього року, на наступному тижні. І ми сьогодні проголосували за допуск наших партнерів, іноземних держав до цих навчань ", - заявив Данилов. Раніше Інформатор повідомляв, що РНБО запустив систему моніторингу олігархів найвищого рівня складності. Також ми писали, що РНБО запровадив санкції проти російських силовиків через отруєння опозиціонера Олексія Навального. Крім того, секретар РНБО повідомив, що Україна запровадить санкції за російські вибори в ОРДЛО і Криму. Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал на Viber можна тут.

Фінансування оборонки і спільні з НАТО навчання: про що говорили на РНБО

Читать на русском
Фінансування оборонки і спільні з НАТО навчання: про що говорили на РНБО

Наступного тижня розпочнуться спільні навчання України і НАТО

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про збільшення фінансування оборонного сектору нашої країни. Про це у п'ятницю, 17 вересня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов після засідання ради.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу Данилова. 

Фінансування сектору оборони у 2022 році збільшать з 5,93 до 5,95 від ВВП. Це 319,4 млрд гривень.

Кошти витратять на:

  • збільшення виплат військовослужбовцям;
  • надання житла ветеранам;
  • фінансування українських ракетних програм і новітнього озброєння;
  • розвиток Військово-морських сил України.

Також Данилов повідомив, що вже наступного тижня розпочнуться спільні навчання України і НАТО. У навчаннях "Об'єднані зусилля-2 021", спрямованих на підвищення обороноздатності України, візьмуть участь близько 15 країн серед яких члени НАТО і її партнери.


"Міністр оборони доповідав питання про навчання Об'єднані зусилля 2021", в яких ми працюємо з партнерами в рамках країн-членів НАТО. Вони розпочнуться вже у вересні цього року, на наступному тижні. І ми сьогодні проголосували за допуск наших партнерів, іноземних держав до цих навчань ", - заявив Данилов.

Раніше Інформатор повідомляв, що РНБО запустив систему моніторингу олігархів найвищого рівня складності. Також ми писали, що РНБО запровадив санкції проти російських силовиків через отруєння опозиціонера Олексія Навального.

Крім того, секретар РНБО повідомив, що Україна запровадить санкції за російські вибори в ОРДЛО і Криму.

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал на Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.