Фіналіст шоу Танці з зірками не довго був холостяком: після гучних звинувачень пішов під вінець в усьому чорному

Читать на русском

Актор Костянтин Войтенко вдруге сказав Так та став законним чоловіком

Читать на русском
Войтенко шлюб
З дизайнеркою Наталією Камінською він познайомився під час повномасштабної війни

Актор Костянтин Войтенко вдруге сказав Так та став законним чоловіком

Зірка серіалів "Село на мільйон", "Будиночок на щастя" та інших проєктів, актор Костянтин Войтенко вдруге одружився. Його обраницею стала дизайнерка Наталія Камінська, яка вже у своїх соцмережах змінила прізвище, не залишивши навіть дівоче у дужках. Про це Інформатор-Україна дізнався з соцмереж новоспеченого подружжя.

Фіналіст восьмого сезону шоу "Танці з зірками" (посів третє місце у 2021 році) написав лаконічний текст: "Чоловік та дружина" і додав чомусь два чорні серця.

Весілля Костянтина Войтенка. Фото: Instagram/konstantin.voytenko
Весілля Костянтина Войтенка. Фото: Instagram/konstantin.voytenko

Одними з перших новоспечене подружжя привітали колеги Войтенка - актори Тарас Цимбалюк, Анна Кошмал, Наталка Денисенко та інші. Увагу підписників Костянтина та Наталії привернув одяг знаменитостей. На відміну від традиційної білої сукні Камінська обрала чорну. Войтенко теж був в усьому чорному, навіть у сорочці. В коментарях про це запитали. На що дружина актора зазначила: "Тому що так захотіли". До речі, на всі коментарі та привітання відповідала лише Наталія. Войтенко не вступав в діалог.

Раніше в інтерв’ю "Новому каналу", на якому виходить серіал "Будиночок на щастя", Войтенко згадав, як познайомився з дизайнеркою. На початку повномасштабної війни він активно волонтерив, і якось прийшов черговий запит на бронежилет. Войтенко мав намір залишити його у знайомих, аби ті передали військовому.

"Коли приїхав віддавати бронік, двері мені відчинила Наталі. Вона буквально на дві доби приїхала з Польщі, аби знайти кішку, яка загубилася. З Наталі вже були знайомі, але я взагалі не очікував її побачити. Ми обійнялися, і ці обійми вийшли такими незвичайними й дивовижними, що все одразу стало зрозуміло", – розповідав раніше Войтенко.

Кішку все ж таки вдалося знайти, Катерина повернулась до Польщі і між нею та Костянтином зав’язалося листування. За місяць дизайнерка повернулася із сином в Україну. Після цього вони вже не розлучалися, а згодом почали жити разом.

"Цікавий факт: я був упевнений, що більше ніколи не одружусь. І не приховував від Наталі. Ми з нею розмовляли про це ще на початку нашого спілкування. Але справжні почуття роблять дива! Я ніколи не відчував такого кохання до когось, і щоб так кохали мене. Тому переконання, що залишуся холостим, зруйнувалося доволі швидко", – зазначив тоді Войтенко, коли стало відомо про заручини (в лютому 2024).

Весілля Костянтина Войтенка. Фото: Instagram/konstantin.voytenko
Весілля Костянтина Войтенка. Фото: Instagram/konstantin.voytenko

Для 35-річного уродженця Дніпра це другий шлюб. Восени минулого року стало відомо про розлучення з танцівницею Валентиною Марініною. Жінка зробила сенсаційне зізнання та звинуватила актора у домашньому насильстві. За її словами Войтенко тягав її за волосся, бив та виганяв з дому. Сам актор всі ці звинувачення назвав наклепом, втім до суду не пішов. Експодружжя має спільну доньку – шестирічну Емілію. Вона з матір’ю проживає в Європі, куди переїхали після початку повномасштабної війни.

Костянтин Войтенко з колишньою дружиною та донькою. Фото: Instagram/valya.marinina
Костянтин Войтенко з колишньою дружиною та донькою. Фото: Instagram/valya.marinina

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.