Фінал Ліги конференцій. Фани "Вест Гема" у першому таймі пролили першу кров футболістів "Фіорентини". Рахунок 0 - 0

Команди відіграли перші 45 хвилин

Вболівальники "Фіорентини"
Вболівальники "Фіорентини" (Фото:УЄФА).

У Празі проходить фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2022/23. У вирішальному матчі турніру "Фіорентина" протистоїть "Вест Гему". Трансляцію в Україні проводить медіа сервіс MEGOGO.

Фіорентина: Терраччано — Додо, Міленкович, Раньєрі, Бірагі — Амрабат, Бонавентура, Мандрагора — Гонсалес, Йович, Куаме.
Запасні: Черофоліні, Сапонара, Артур Кабрал, Іконе, Терзич, Венуті, Куарта, Дункан, Бьянко, Барак, Брекало, Ігор.

Вест Гем: Ареола — Цоуфал, Зума, Аґерд, Емерсон — Соучек, Пакета, Райс — Боуен, Антоніо, Бенрахма.
Запасні: Фабіанські, Джонсон, Крессвелл, Форнальс, Лансіні, Даунс, Корне, Інгз, Огбонна, Керер, Поттс, Мубама.

Вболівальники "Вест Гема" (Фото: УЄФА)

Перший тайм проходив у рівній боротьбі. "Фіорентина" більше володіла м’ячем і проводила позиційні атаки. "Вест Гем" ставку зробив на швидкий перехід від оборони в атаку та довгі вертикальні передачі.

"Фіорентина" - "Вест Гем" (Фото: УЄФА)

На 33-й хвилині стався прикрий інцидент. Кинутий з трибун вболівальниками "Вест Гема" стакан з пивом розбив голову капітану італійців Бірагі. Після надання допомоги капітан «Фіорентини» зміг продовжити гру. У компенсований до першого тайму час "Фіорентина" забила, але Йович був в офсайді і гол не зарахували.

• Фіорентина — Вест Гем, рахунок після першого тайму - 0:0.