Естонія відправила Україні майже 53 тисячі доз COVID-вакцини AstraZeneca

Естонія відправила Україні 52 800 доз COVID-вакцини

Естонія відправила Україні майже 53 тисячі доз COVID-вакцини AstraZeneca

Естонія відправила Україні 52 800 доз COVID-вакцини AstraZeneca. Усього Естонія планує передати Україні 200 тисяч доз препарату.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ Естонії.

"За останній рік Україні і в без того складній ситуації довелося зіткнутися з кризою охорони здоров'я, тому я дуже рада, що ми можемо протягнути руку допомоги нашому давньому партнеру, щоби допомогти подолати пандемію. Наш крок допоможе запобігти поширенню пандемії в нашому регіоні", — заявила Єва-Марія Лімець, міністерка закордонних справ Естонії.

Наступні дози вакцини для України будуть передавати в рамках глобального механізму COVAX.

Нагадаємо, для українців відкрили свої кордони ще три напрямки. Естонія, Латвія й Литва дозволили в'їзд українцям для всіх типів подорожей.

Також Інформатор писав, що в Естонії пом'якшили карантинні обмеження для туристів. Так, з 1 липня стали можливими одноденні поїздки до країни без самоізоляції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube