Елтон Джон продає свою розкішну квартиру в Атланті. За що музикант просить 5 мільйонів видно з фото

Читать на русском

Чому музикант вирішив розпрощатися з такою багатою нерухомістю

Читать на русском
Елтон Джон
Один із найбагатших музикантів світу не економить на комфорті

Чому музикант вирішив розпрощатися з такою багатою нерухомістю

Після завершення прощального туру Елтон Джон вирішив попрощатися з розкішною квартирою в Атланті. Нерухомість співака, площею близько 1200 квадратних метрів, розташована у таунхаусі. Стартова ціна складає 4 млн 995 тис. дол.

Розкішна квартира Елтона Джона в Атланті виставлена на продаж за 4,995 млн дол. Просторі апартаменти розташовані в східному передмісті Пічтрі-Хайтс на північ від міста та включають чотири спальні, чотири повністю обладнані ванні кімнати, три окремі ванні кімнати та гараж на дев'ять автомобілів.

Елтон Джон продає свою розкішну квартиру в Атланті. За що музикант просить 5 млн дол.? 1

Описаний в офіційному списку як «безпрецедентний шедевр», цей об'єкт насправді є комбінацією шести окремих квартир, які були «перетворені на розкішну двоповерхову небесну резиденцію, яка є свідченням розкішного життя».

«Кожна кімната в цьому будинку була ретельно спроєктована для конкретних потреб, – зазначається в оголошенні. – Блукаючи цим домом, ви познайомитеся з симфонією просторів, де кожен простір сподобається вам більше, ніж попередній. Види з цієї резиденції просто захоплюють дух».

Елтон Джон продає свою розкішну квартиру в Атланті. За що музикант просить 5 млн дол.? 2

По всьому будинку встановлені великі вікна, які добре пропускають природне світло і відкривають чудовий краєвид на Атланту. Крім іншого, у квартирі є двоповерхова їдальня, «придатна для королівської родини», а також простора вітальня.

У головній спальні є власна зона відпочинку, а також ванна кімната у стилі спа. Шафи виглядають просторішими, ніж у більшості квартир-студій, з достатнім місцем для зберігання речей, включаючи вбудовані полиці для взуття. Серед інших визначних пам'яток вдома слід згадати фітнес-студію, масажну кімнату та три додаткові гостьові номери.

Елтон Джон продає свою розкішну квартиру в Атланті. За що музикант просить 5 млн дол.? 3

Чому Елтон Джон продає свій будинок в Атланті?

За даними Wall Street Journal, музикант спочатку придбав дуплекс площею 232 квадратні метри на 36-му поверсі будівлі за 925 тис. дол. на початку 1990-х років. Упродовж багатьох років він продовжував купувати сусідні квартири, доки не завершив будівництво таунхауса.

Повідомляється, що співак вирішив виставити на продаж розкішну квартиру, тому що він припинив гастрольну діяльність і більше не потребує цієї нерухомості як бази у Сполучених Штатах.

Під час свого останнього виступу в Атланті, який відбувся 22 вересня 2022 року, Елтон Джон подякував місту за багаторічну підтримку.

Елтон Джон
Елтон Джон

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.