“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Цифрова валюта не замінить готівку та електронні гроші, а буде функціонувати додатково
В Україні хочуть пришвидшити процес розвитку електронної гривні. За законодавством, пілотний проєкт має стартувати у 2024 році. Але Мінцифри хоче запустити його вже до кінця цього року. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
"Проєкт розвивається, нещодавно мені презентували на базі продукту Stellar електронну гривню. Вони розробили перші транзакції на блокчейні, як можна відслідкувати рух цих коштів", - каже Федоров.
Він додав, що написав лист до Нацбанку про те, що треба пришвидшити процес розвитку електронної гривні. Таким чином, вона може з'явитися в Україні вже цього року.
"За законодавством, у 2024 році НБУ вже має запустити пілоти, але ми хочемо запустити вже цього року, а не відкладати на наступний. Тому йде комунікація з Нацбанком і бізнесом, це теж безповоротно відбудеться", - заявив міністр.
Це — перша українська цифрова валюта Національного банку України, що має стати третьою формою грошей та виконувати їхні функції. Для її обігу будуть створені спеціальні електронні гаманці, а існуватиме вона в Інтернеті. Згідно з повідомленнями НБУ, українська цифрова валюта не замінить готівку та електронні гроші, а буде функціонувати додатково. Нацбанк буде єдиним емітентом цифрової валюти. Е-гривня буде торгуватися за курсом національної валюти.
Основні функції цифрової валюти — е-гривні. Передбачається, що криптогривня сприятиме еволюції платіжної інфраструктури України та цифровізації економіки:
Е-гривня має на меті забезпечити економічну безпеку держави. Оскільки всі платежі стануть прозорими, очікується підвищення довіри до національної валюти та, відповідно, стабілізація курсу.
Нагадаємо, Федоров анонсував нові реформи в Мінцифри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.