«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
У травні його оголосили у міжнародний розшук
Суд обрав для колишнього голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це рішення дозволяє клопотати про його екстрадицію з Австрії.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державне бюро розслідувань.
Подільський районний суд Києва призначив Тупицькому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це дозволить клопотати про його екстрадицію з Австрії. Крім того, суд спрямував у державний бюджет суму застави, яку раніше внесли у справі ексголови КСУ.
Зазначимо, Тупицький фігурує у справі за підкуп свідка та надання неправдивих показань. За версією слідства, голова КСУ у 2018 та 2019 роках давав неправдиві свідчення у справі протиправного заволодіння майновими активами "Зуївського енергомеханічного заводу", який розташований у місті Зугресі Донецької області. Тупицький також підкупив свідка у кримінальній справі, який мав відмовитися від свідчень або дати "потрібні" свідчення на користь ексглави Вищого господарського суду України.
У разі доведення вини Тупицькому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 5 років.
Раніше Інформатор писав, що ексглава КСУ Тупицький втік за кордон. Крім того, Тупицькому загрожує 6 років ув'язнення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.