Економний зв’язок: які найдешевші тарифи пропонують Vodafone та lifecell

Читать на русском

Обираючи тариф, варто взяти до уваги багато нюансів

Читать на русском
Економний зв’язок: які найдешевші тарифи пропонують Vodafone та lifecell
Порівнюємо тарифи

Обираючи тариф, варто взяти до уваги багато нюансів

Багато українців намагаються зекономити на чому можуть. Між тим, обрати найекономніші тарифи мобільного зв’язку буває непросто. Інформатор спробував знайти найвигідніші, на наш погляд, тарифи мобільних операторів.

Vodafone

Тариф SuperNet Turbo коштує 125 грн за 4 тижні. Абоненти отримають безлімітний інтернет та 800 хвилин на всі номери по Україні. Однак, цей тариф діє не в усіх областях України. Також є тариф Joice за 135 грн/місяць. До нього входить безліміт на популярні програми та соціальні мережі, а також 10 ГБ інтернету та 1000 хвилин на всі номери в Україні.

Lifecell

Тариф Просто Лайф включає 8 ГБ інтернету та 300 хвилин на всі мобільні номери по Україні. Після закінчення – безліміт на номери всередині мережі. Вартість тарифу складає 90 грн за 4 тижні – при перенесенні номера. Також є знижки для студентів та за тарифної підписки. Якщо номер зареєстрований, то вартість становить 110 грн за 4 тижні. Стандартна ціна – 120 грн за 4 тижні.
Раніше Інформатор порівнював умови надання послуги відстеження місцезнаходження людей за геолокацією від Lifecell та Vodafone.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.