“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Масштабні порушення знайшли в двох областях
В Україні за тиждень інспектори склали понад 900 адміністративних протоколів за порушення природоохоронного законодавства. Перевірили 307 об'єктів.
Про це повідомляє прес-центр державної екологічної інспекції України,передає Інформатор .
«З 26 лютого по 5 березня територіальні органи ДЕІ провели 787 перевірок на 307 об'єктах. Збиток, нанесений навколишньому середовищу від порушень, склав 28,5 млн. гривень», - йдеться в повідомленні.
Найбільш резонансний випадок порушення знайшли в Київській області.
«Інспектори встановили факт засмічення земельної ділянки побутовими та будівельними відходами 4 класу небезпеки. Збитки склали 24,2 млн. гривень. Матеріали передали до поліції для встановлення осіб порушників», - наголошується в повідомленні.
У Львівській області на більш ніж 1 млн. гривень завдано збитків навколишньому середовищу через використання підземних вод без спеціального дозволу одним з держпідприємств. Підприємству направлено претензію про відшкодування збитків.
«На Хмельниччині виявили масштабну вирубку дерев, вона завдала навколишньому середовищу збитків на суму понад 800 тис. гривень. Матеріали направлені слідчим», - резюмували у відомстві.
Нагадаємо, в Україні для вирішення проблеми з відходами планують запустити функцію муніципального адміністратора. Крім того, українці зможуть поскаржитися на забруднення екології через Saveecobot.
Також Інформатор писав, як правильно сортувати і куди здавати відходи в Україні.