"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Люди працювали на промисловому об'єкті у нічну зміну. Після удару виникла пожежа в олійниці
На світанку 28 серпня російські загарбники ракетами атакували Полтавську область. Влада регіону заявила про влучання у промисловий об'єкт, внаслідок чого є постраждалі та загиблі.
Глава ОП Андрій Єрмак також підтвердив влучання у селищі Гоголеве Миргородського району та додав, що люди працювали у нічну зміну, коли відбулась ворожа атака.
Єрмак повідомив, що станом на 9:00 ранку відомо про двох загиблих осіб. Ще, щонайменше п'ятеро постраждали. Після удару на підприємстві сталося загоряння.
У ніч проти 28 серпня й на світанку понеділка окупанти ракетами вдарили по Полтавщині та Кривому Рогу. Внаслідок атаки у Кривому Розі пошкодження отримали житлові дачні будинки, але, на щастя, обійшлося без жертв.
У Полтавській області ворог поцілив у промисловий об'єкт, є загиблі та постраждалі. Українським силам ППО вдалося знищити чотири із шести випущених ворогом ракет.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в ОК "Південь" розповіли про тактику росіян під час останньої атаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.