Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Спочатку таємно вивезли родину одного з пілотів, далі він перегнав гвинтокрил разом з екіпажем, який не знав, що відбувається
Голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов поділився деталями події із російським гелікоптером Мі-8, який здався Україні. Він назвав її першою вдалою спецоперацією такого плану за весь час, але - не останньою. Російські військові більше почали йти на співпрацю.
Про це Буданов розповів в ефірі Радіо Свобода.
"Це перша вдала подібна операція за всю історію України. Ніхто такого не зробив за цей час. Сподіваюся, що тепер зможемо це масштабувати", - сказав він.
На питання журналіста, як вдалося вмовити пілота, Кирило Буданов пояснив, що до нього знайшли правильний підхід. А головне - надали безпеку родині, яку таємно вивезли з росії. Зараз льотчик перебуває у Києві. У нього є вибір: залишитись тут або виїхати за кордон. Він схиляється до першого.
"Насправді змогли знайти правильний підхід до людини. Змогли створити умови, щоб непомітно для всіх вивезти його родину, і, зрештою, змогли зробити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Пілот наш чудово себе почуває. Все в нього добре. У нього є два варіанти, де перебувати, але він схиляється до варіанту бути тут", - сказав Буданов.
Голова розвідки також підтвердив, що двох інших членів екіпажу довелося убити, оскільки вони, зрозумівши, що відбувається, спробували чинити опір. Буданов повідомив, що вже почались зйомки документального фільму, в якому розкажуть усі подробиці цієї спецоперації.
Гелікоптер приземлився на українському аеродромі 23 серпня. У каналі Fightbomber росіяни проінформували, що російський вертоліт нібито втратив орієнтування і випадково приземлився на аеродромі Полтави, а усіх членів екіпажу після приземлення ліквідували. Але насправді вертоліт приземлився в Харківській області. І це була спецоперація ГУР, до якої готувалися пів року.
Раніше Буданов розповідав, що Україна провела вдалі операції, які дозволили зменшити кількість у рф стратегічних бомбардувальників Ту-22М3. Завдяки цьому суттєво скоротилася можливість ударів по території нашої країни ракетами Х-22.
Також Інформатор писав, що, зі слів Буданова, допомгають відпрацьовувати атаки по військових аеродромах "Сольці" (Нижегородська область) і "Шайковка" (Калузька область) агенти, які перебувають на території рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.