Головна
Світ
12:22, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

Росіяни готові масово вбивати росіян, аби звинувачувати Україну. Це типова тактика рашистів, яка ніколи не змінюється. Про плани спецслужб рф розповів секретар РНБО Олексій Данілов, – передає Інформатор. Тактика російських виродків уже відома всьому світові. Ворог піде на все, що завгодно, аби потім було в чому звинувачувати Україну. При цьому, російському керівництву байдуже, скільки їхніх же громадян має для цього загинути, і хто саме це буде.  Нещодавно ми розповідали про підрив автомобіля з дочкою одного з головних пропагандистів кремля Дугіна. Вона й сама активно просувала злочинні ідеї батька та закликала до вбивства українців. Проте, як би того не хотіла рф, Україна не причетна до цього підриву. Хоча, рашистам на це начхати, бо правду вони й так знають – це зробили самі росіяни. Ми вже також говорили про те, кому вигідна смерть доньки ідеолога «рашистського миру» Дугіна. Водночас, відповідальність за підрив взяла така-собі «національна республіканська армія» рф, що наче виступає проти режима путіна. Водночас, залишається і вірогідність, що це самі спецслужби рашистів влаштували вибух, аби звинувачувати Україну, бо не дивлячись на будь-які заяви та докази, звинувачують саме нас.  Наразі ж Олексій Данілов повідомив, що кремль може готувати нові теракти, і в них планується вбити значно більше росіян. Звичайно, аби звинувачувати в усьому Україну. Проте, на відміну від рашистської федерації, ми не воюємо з мирним населенням, а всі спроби перекласти провину на нас – марні.  На росії падає підтримка війни. кремль потребує суспільної мобілізації. Очікується організація фсб серії терористичних актів у російських містах з масовими жертвами серед цивільних. Дугіна – перша в цьому ряду. Україна, на відміну від росії, не воює з мирним населенням. — Oleksiy Danilov (@OleksiyDanilov) August 23, 2022 Таким чином, якщо й варто цивільним в рф чогось боятися – то це інших росіян, бо вони один для одного є найнебезпечнішими. Влада рф готова принести в жертву хоч половину населення рф, аби тільки досягти своїх злочинних цілей.  Нагадаємо, що міноборони Німеччини відхилило пропозицію поставити Україні більше зброї. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Дугіна – лише початок: Данілов заявив про заплановані фсб теракти в рф з жертвами серед цивільних

Читать на русском

Рашисти підуть на все, аби підтримувати свою брехню

Читать на русском
Дугіна – лише початок: Данілов заявив про заплановані фсб теракти в рф з жертвами серед цивільних

Рашисти підуть на все, аби підтримувати свою брехню

Росіяни готові масово вбивати росіян, аби звинувачувати Україну. Це типова тактика рашистів, яка ніколи не змінюється.

Про плани спецслужб рф розповів секретар РНБО Олексій Данілов, – передає Інформатор.

Тактика російських виродків уже відома всьому світові. Ворог піде на все, що завгодно, аби потім було в чому звинувачувати Україну. При цьому, російському керівництву байдуже, скільки їхніх же громадян має для цього загинути, і хто саме це буде. 

Нещодавно ми розповідали про підрив автомобіля з дочкою одного з головних пропагандистів кремля Дугіна. Вона й сама активно просувала злочинні ідеї батька та закликала до вбивства українців. Проте, як би того не хотіла рф, Україна не причетна до цього підриву. Хоча, рашистам на це начхати, бо правду вони й так знають – це зробили самі росіяни. Ми вже також говорили про те, кому вигідна смерть доньки ідеолога «рашистського миру» Дугіна. Водночас, відповідальність за підрив взяла така-собі «національна республіканська армія» рф, що наче виступає проти режима путіна. Водночас, залишається і вірогідність, що це самі спецслужби рашистів влаштували вибух, аби звинувачувати Україну, бо не дивлячись на будь-які заяви та докази, звинувачують саме нас. 

Наразі ж Олексій Данілов повідомив, що кремль може готувати нові теракти, і в них планується вбити значно більше росіян. Звичайно, аби звинувачувати в усьому Україну. Проте, на відміну від рашистської федерації, ми не воюємо з мирним населенням, а всі спроби перекласти провину на нас – марні. 

Таким чином, якщо й варто цивільним в рф чогось боятися – то це інших росіян, бо вони один для одного є найнебезпечнішими. Влада рф готова принести в жертву хоч половину населення рф, аби тільки досягти своїх злочинних цілей. 

Нагадаємо, що міноборони Німеччини відхилило пропозицію поставити Україні більше зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.