Головна
Україна
Події
15:58, 8 Березня
Информатор UA

Интро

У лікарнях Підкарпатського воєводства зараз знаходяться 25 українців, лікарі поки не планують нікого з них виписувати. Родичі впізнали вже чотирьох з п'яти жертв автокатастрофи.Про це в коментарі «Укрінформу» повідомив генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, - передає Інформатор .«Наразі в лікарнях залишаються 25 осіб, поки нікого не виписують. Стан здоров'я постраждалих уточнюється. Родичі впізнали вже чотирьох з п'яти жертв катастрофи», - заявив Павлюк.Український дипломат повідомив, що найближчі родичі п'ятої жертви незабаром повинні прибути до Перемишля.За його словами, якщо прокуратура надасть всі підтверджуючі документи про смерть громадян України, то транспортування тіл до України може розпочатися вже відзавтра.Нагадаємо, 6 березня у Польщі автобус «Познань - Херсон» вилетів в кювет та перекинувся.Серед загиблих є українці. пізніше в МЗС уточнили,що причиною смертельної аварії стало те, що водій не впорався з керуванням.Також Інформатор писав, що в важкому стані 9 осіб, які раніше потрапили в ДТП у Польщі.

ДТП з українцями в Польщі: родичі впізнали тіла чотирьох з п'яти загиблих

Читать на русском

Вони постраждали в аварії з українським автобусом в суботу

Читать на русском
ДТП з українцями в Польщі: родичі впізнали тіла чотирьох з п'яти загиблих

Вони постраждали в аварії з українським автобусом в суботу

У лікарнях Підкарпатського воєводства зараз знаходяться 25 українців, лікарі поки не планують нікого з них виписувати. Родичі впізнали вже чотирьох з п'яти жертв автокатастрофи.

Про це в коментарі «Укрінформу» повідомив генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, - передає Інформатор .

«Наразі в лікарнях залишаються 25 осіб, поки нікого не виписують. Стан здоров'я постраждалих уточнюється. Родичі впізнали вже чотирьох з п'яти жертв катастрофи», - заявив Павлюк.

Український дипломат повідомив, що найближчі родичі п'ятої жертви незабаром повинні прибути до Перемишля.

За його словами, якщо прокуратура надасть всі підтверджуючі документи про смерть громадян України, то транспортування тіл до України може розпочатися вже відзавтра.

Нагадаємо, 6 березня у Польщі автобус «Познань - Херсон» вилетів в кювет та перекинувся.Серед загиблих є українці. пізніше в МЗС уточнили,що причиною смертельної аварії стало те, що водій не впорався з керуванням.

Також Інформатор писав, що в важкому стані 9 осіб, які раніше потрапили в ДТП у Польщі.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.