«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
У Повітряних силах вважають за необхідне розширення в Україні виробництва безпілотників
Зараз дрони "виходять на новий рівень і здійснюють революцію на фронті". Так у Повітряних силах ЗСУ відреагували на заяви окупантів про масовану атаку на Кримський півострів у ніч проти 7 травня.
В ефірі національного телемарафону речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат зауважив, що це стосується безпілотників квадрокоптерних типів і різного рівня - тактичного, стратегічного тощо. На його думку, вже зараз в Україні потрібно розширювати їх виробництво.
Але це ще не все. Не варто забувати про системи боротьби з безпілотниками, бо ворог "не спить", попередив Ігнат.
"Зараз вони (росіяни - ред.) мають своє виробництво безпілотників різних типів, "Ланцетів" багато останнім часом використовують, іранські дрони "шахеди". Але ворог, безумовно, буде робити спроби налагодити широке виробництво своїх безпілотників, зокрема ударного типу", - сказав він.
Майже щодня у різних районах тимчасово окупованого півострова Криму чують вибухи. Наприклад, їх чули 6 травня у Старому Криму та у Севастополі, поблизу Козачої бухти. Окупанти заявили про нібито "збиття ракет".
Днями раніше вибухи чули мешканці Севастополя та Євпаторії. Ще 29 квітня у тимчасово окупованому рф Севастополі стався потужний вибух на нафтобазі, що миттєво спровокував масштабну пожежу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.