Дрон влучив у цивільну автівку на Харківщині: є загиблий та поранений

Олег Синєгубов повідомив про наслідки російського обстрілу 29 червня

дрон, Синєгубов
Голова Харківської ОВА заявив, що машина рухалася у напрямку Приколотного

Уранці в неділю, 29 червня, російські окупанти атакували цивільну автівку на Харківщині. У неї влучив безпілотник. Внаслідок цього загинув один чоловік, ще одного госпіталізували з пораненнями. 

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Обстріл відбувся у Куп’янському районі.

За даними Синєгубова, о 08:30 БПЛА влучив у автомобіль, який рухався в напрямку села Приколотне. Внаслідок атаки загинув 60-річний чоловік, ще один — 59-річний — отримав важке поранення. Його госпіталізували для надання медичної допомоги.

Понад 500 цілей запустила Росія 29 червня

У ніч проти 29 червня РФ здійснила одну з наймасштабніших повітряних атак на Україну. Окупанти запустили понад 500 дронів і ракет з різних напрямків — із територій РФ, окупованого Криму, з акваторії Чорного моря.

Загалом українськими сили ППО знищили 475 ворожих повітряних цілей. Зокрема: 1 «Іскандер-М», 33 Х-101/Іскандер-К, 4 «Калібри»

Проте зафіксовані також і влучання: внаслідок атаки пошкодження є у шести регіонах, уламки ракет впали ще в восьми локаціях.

На жаль, під час повітряного бою в ніч на 29 червня загинув пілот літака F-16 — підполковник Максим Устименко, льотчик першого класу. 

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення

Image

Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube