"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію
Наразі на порталі “Дія” доступно 92 державні послуги. І їх кількість постійно зростає. Так, у листопаді запрацювала можливість отримати онлайн довідку про місце проживання та розпочалось бета-тестування можливості подати заяву на укладення шлюбу. Про те, які можливості незабаром з’являться у “Дії” у марафоні “Єдині новини” розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.
“Готується до запуску послуга про надання заяви про шлюб. Готується бета-тестування витягу з Єдиного державного реєстру для підприємців. Можливість записатися на отримання довідки про несудимість. Ті, хто стикався з її отриманням, знає, яка це довга паперова процедура. Іноді можна до місяця чекати, коли пройдуть всі перевірки! Планується послуга по допомозі для дітей з інвалідністю. Сподіваємось, що до кінця року вся нормативка по ній буде прийнята”, - сказав Мстислав Банік.
Дія (скорочення від «Держава і я») — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.
Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях. Також через Дію (застосунок і/або портал) можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Раніше Інформатор повідомляв, як працюватиме Дія, Glovo чи monobank під час блекауту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.