Довгоочікувана перемога Франції і непоступливий Казахстан

Відбулися поєдинки суперників збірної України по відбірковій групі до чемпіонату світу.

Франція обіграла Фінляндію і зміцнила своє лідерство в групі D. Збірна Казахстану на 5-й компенсованій хвилині вирвала нічию у Боснії і Герцеговини.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У вівторок, 7 вересня, відбулися матчі групового відбіркового турніру до ЧС-2022. Свої поєдинки провели представники груп A, D, F, G і Н.

В групі D, в якій виступає збірна України, відбулися два поєдинки. Українці пропускали шостий тур, і 8 вересня проведуть товариський матч зі збірною Чехії.

Лідер відбірної групи D Франція приймала Фінляндію. Франція після двох нічиїх поспіль потребувала перемоги, щоб зменшити потік критики на свою адресу. І французи пішли вперед. На кінець 11-ї хвилини господарі подали 5 кутових, але нічого з цих стандартів не вичавили.

На екваторі першої половини матчу голкіпер збірної Фінляндії відбив потужний удар Бензема. А на 25-й хвилині господарі розіграли комбінацію і Грізманн «шведів» вирізав м'яч під праву штангу.

На 53-й хвилині Грізманн, увірвавшись в штрафну, з гострого кута відправив м'яч у сітку між правою штангою і голкіпером збірної Фінляндії. Грізманн міг оформити хет-трик, але точність трохи підвела французького гравця.

Франція здобула третю перемогу у відбірковому циклі і міцно закріпилася на першій сходинці турнірної таблиці групи D.

У другому матчі групи D Боснія і Герцеговина зустрілися зі збірною Казахстану. Господарі могли забити вже на перших хвилинах, але Джеко пробив над поперечиною. Джеко продовжував брати гру на себе і на 12-й хвилині знову трохи не влучив у площину воріт.

Джеко продовжував тринькати моменти. На цей раз форвард Боснії і Герцеговини з лінії воротарського запустив м'яч на трибуни. На 36-й хвилині голкіпер збірної Казахстану ногою відбив м'яч, спрямований Деміровіч в правий нижній кут.

А на 51-й хвилині рахунок на табло змінився. Причому забили гості. Після подачі кутового з лівого флангу м'яч від стегна куат влетів в сітку воріт збірної Боснії та Герцеговини.

На 71-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота збірної Казахстану за фол проти Джеко. Пьянич з ударом одинадцятиметрової позначки перехитрив голкіпера, пробивши в лівий кут.

Під кінець 85-ї хвилини Боснія подала кутовий з правого флангу, і міна головою відправив м'яч під поперечину. Здавалося, що перемогу господарі вже не упустять. Однак на 5-й компенсованій хвилині Зайнутдинов зі штрафного пробив у лівий нижній кут і зрівняв рахунок.

У першому турі відбору в групі G Туреччина обіграла Нідерланди з рахунком 4: 2. І ось час розплати настав. Вже на першій хвилині Классен вивів «помаранчевих» вперед. Депа на 16-й і 38-й хвилинах довів рахунок до великого. До того ж на 44-й хвилині Сёюнджю отримав другу жовту картку, залишивши збірну Туреччини в меншості.

У другому таймі Депа, Тіль і Мален забили у ворота збірної Туреччини ще три м'ячі. І тільки на другій компенсованій хвилині Ундер зміг відіграти один м'яч.

Турнірна таблиця групи D

Матчі шостого туру відбіркового етапу до ЧС-2022 в групах B, C, Е, I і J відбудуться 8 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу молодіжної збірної України в поєдинку з Вірменією, про результати відбіркових матчів до ЧС-2022, а також про перемоги «Донбасу» в матчі хокейної Ліги чемпіонів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут