RU
Головна
Україна
21:00, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

Погода в Україні у вівторок, 12 жовтня, буде дощовою в західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях. Стовпчики термометрів покажуть до + 19 тепла. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані Укргідрометцентру. Так, на заході в денний час буде від + 9 до + 13 тепла, а вночі від + 2 до + 7 градусів. У центральних і північних областях прогнозують від + 11 до + 14 тепла вдень, а вночі від + 2 до + 5 градусів. На південному сході України очікується від + 12 до + 17 градусів вдень. Вночі буде від + 5 до + 8 градусів. У Києві днем температура повітря складе від + 10 до + 12 тепла, а вночі від + 2 до + 4 градусів. Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували, що цей тиждень в Україні буде дощовим. Температура повітря буде в межах 9-16 градусів тепла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Дощі на заході і до +19 тепла: погода в Україні на 12 жовтня

Читать на русском
Дощі на заході і до +19 тепла: погода в Україні на 12 жовтня

Температури нижче нуля вночі не буде

Погода в Україні у вівторок, 12 жовтня, буде дощовою в західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях. Стовпчики термометрів покажуть до + 19 тепла.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані Укргідрометцентру.

Так, на заході в денний час буде від + 9 до + 13 тепла, а вночі — від + 2 до + 7 градусів.

У центральних і північних областях прогнозують від + 11 до + 14 тепла вдень, а вночі — від + 2 до + 5 градусів.

На південному сході України очікується від + 12 до + 17 градусів вдень. Вночі буде від + 5 до + 8 градусів.

У Києві днем температура повітря складе від + 10 до + 12 тепла, а вночі —від + 2 до + 4 градусів.

Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували, що цей тиждень в Україні буде дощовим. Температура повітря буде в межах 9-16 градусів тепла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.