"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
11 лютого в Україні буде відносно тепло
Погода в Україні у п'ятницю, 11 лютого, буде похмурою. Проте у різних регіонах можливий дощ, мокрий сніг. А в деяких навіть визирне сонце. Стовпчики термометрів покажуть до + 11º тепла.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Укргідрометцентру.
Так, в Ужгородській, Львівській, Луцькій, Тернопільській, Рівненській та Івано-Франківській очікується дощ. Температура коливатиметься від +5º до +8º вдень та від 0º до +3º вночі.
У Харківській та Сумській областях піде мокрий сніг, буде від +4º до +6º у денний час та від -1º до +1º у нічний. Хмарами затягне Луганський та Донецький регіони, там вдень погода коливатиметься від +5º до +8º та вночі від -1º до +1º.
В решті областей України буде сонячно. Так, у світлий час доби можливе від 5º до 11º тепла, а в темний - від -1º до +3º.

Раніше ми писали про те, що сім'я Гуччі збирається випустити власний серіал та документальний фільм про бренд та прізвище.
Нагадаємо, що Вілл Сміт подолає 40 тисяч кілометрів як провідне документальне шоу «Від полюса до полюса».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.