Росія обстріляла область 33 рази за добу - поранені у Слов'янську, Краматорську, Дружківці та інших містах
Російські війська вранці 6 серпня завдали серії ударів по населених пунктах Донецької області, внаслідок чого постраждали люди в кількох громадах. У Слов'янську, Краматорську та Дружківці зафіксовані постраждалі, а в кількох селах зруйновано будинки та об'єкти інфраструктури.
У Покровському районі поранено двох людей у Білозерському. Про наслідки обстрілів повідомив у своєму Telegram-каналі голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. За його даними, найбільше постраждав Краматорський район.
У Райгородку Миколаївської громади зруйновано приватний будинок, а в Никонорівці - заклад культури, пошкоджено п'ять приватних будинків і склад. У Слов'янську поранено двох людей, пошкоджено багатоповерхівку, чотири приватні будинки, три автівки та будівлю АЗС.
У Краматорську поранено людину, пошкоджено чотири приватні будинки й авто, а в Ясногірці постраждали ще двоє. У Привіллі Черкаської громади поранено людину, пошкоджено інфраструктуру, а в Андріївській громаді - інфраструктурний об'єкт. Постраждалого зафіксували також у Дружківці.
Всього за добу росіяни 33 рази обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 952 людини, серед них 63 дитини.

Масові евакуації з Донецької області тривають на фоні майже щоденних обстрілів прифронтових і навіть віддалених від лінії фронту населених пунктів. Пошкодження житлових будинків, соціальних об'єктів і АЗС у кількох громадах за одну добу свідчать про те, що інтенсивність обстрілів на Донеччині не спадає. Це ускладнює відновлення пошкодженої інфраструктури та життя людей, які залишаються в регіоні.
Раніше Інформатор повідомляв, що вночі ворог ударив авіабомбами по Сумах, пошкодивши торговий центр, багатоповерхівки та об'єкти інфраструктури, є постраждалі. Також ми писали про пояснення радника президента щодо того, чому майже неможливо знищити Іскандер до моменту його запуску, що робить такі ракетні комплекси особливо небезпечними для прифронтових регіонів.