"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Вітер південно-західний з переходом в західній частині у північно-західний 5-10 м / с
До України йдуть сильні морози, очікується значне зниження температури вночі до - 18 морозу. Така погода утримається до 18 січня.
Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій,посилаючись на дані Укргідрометцентру, - передає Інформатор .
У північних областях прогнозують до - 21 морозу, вдень до - 10, - 16 морозу. У Києві очікується значне зниження температури: вночі до - 13, - 18 морозу, вдень до - 11, - 15 морозу. У Київській області така ж ситуація.
На високогір'ї Закарпаття та Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
Нагадаємо, рятувальники дали декілька рад, що не провалитися крізь лід на водоймах.Крім того, рятувальники просять водіїв бути обережними на автошляхах .