Головна
COVID-19
16:23, 8 Червня
Информатор UA

Интро

До України доставили нову партію вакцини від коронавірусу компанії Pfizer. Вона налічує 117 тисяч доз препарату. Про це повідомляє прес-служба ЮНІСЕФ,- передає Інформатор . Наступного тижня до України доставлять 473 850 доз вакцини Pfizer. Раніше в межах глобального механізму COVAX Україна отримала 590 850 доз вакцини Pfizer і 1 072 800 доз вакцини AstraZeneca. Зазначимо, вакцина Pfizer потрапила до списку для екстреного використання ВООЗ і дозволена для екстреного використання в США, Великобританії, Канаді та ЄС.  Нагадаємо, Литва готова допомогти Україні в боротьбі з коронавірусом і надати COVID-вакцину. Зокрема, ця вакцина буде для жителів Донбасу. Крім того, у ЄС схвалили COVID-вакцину Pfizer для дітей від 12 років. Також Інформатор писав, як повинна проходити COVID-вакцинація другою дозою . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .     

До України доставили нову партію COVID-вакцини Pfizer

Читать на русском

Її доставили в межах глобального механізму COVAX

Читать на русском
До України доставили нову партію COVID-вакцини Pfizer

Її доставили в межах глобального механізму COVAX

До України доставили нову партію вакцини від коронавірусу компанії Pfizer. Вона налічує 117 тисяч доз препарату.

Про це повідомляє прес-служба ЮНІСЕФ,- передає Інформатор .

Наступного тижня до України доставлять 473 850 доз вакцини Pfizer. Раніше в межах глобального механізму COVAX Україна отримала 590 850 доз вакцини Pfizer і 1 072 800 доз вакцини AstraZeneca.

Зазначимо, вакцина Pfizer потрапила до списку для екстреного використання ВООЗ і дозволена для екстреного використання в США, Великобританії, Канаді та ЄС. 

Нагадаємо, Литва готова допомогти Україні в боротьбі з коронавірусом і надати COVID-вакцину. Зокрема, ця вакцина буде для жителів Донбасу.

Крім того, у ЄС схвалили COVID-вакцину Pfizer для дітей від 12 років.

Також Інформатор писав, як повинна проходити COVID-вакцинація другою дозою .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.