“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В Україні максимально спростили процедуру зміни постачальника газу
Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила річний тариф на рівні 7,96 гривні за кубометр. На сьогоднішній день це, мабуть, найдешевша пропозиція на ринку.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайти газорозподільних компаній.
А от у газорозподільній компанії "ТАС Енергія країни" в рамках щомісячного тарифу газ коштуватиме 38.35 гривні за кубометр. Річні тарифні плани в компанії не змінилися і залишаються на порядок дешевшими - 30,06 гривень за кубометр.
"ТАС Енергія країни" пропонує річний тарифний план у розмірі 11,22 гривні за кубометр.
Компанія "Галнафтогаз" зберегла місячний тариф на листопад на рівні 7,99 гривні за кубометр. Річний тариф становить 10,99 гривень за кубометр газу.
Базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. До того ж деякі компанії залишили тільки річні пропозиції для користувачів.
Компанії "Твій Газзбут" та "Нафтогаз України" зовсім не пропонують місячних тарифів. Платити можна помісячно за фактом споживання із розрахунку 7,99 гривні за кубометр.
У "Нафтогазу" є річний та сезонний тарифні плани. Вартість кубометра газу згідно з ним - 7,96 гривні.
Компанія Yasno, що надає послуги у Києві, Дніпрі та Донецьку, пропонує тарифний план "Місячний" з ціною 8,46 гривні за кубометр газу та "Базовий річний".
Згідно з річним тарифом газ обійдеться уклавшим з компанією договір споживачам у 8,94 гривні за кубометр. Але компанія не приймає заявок на підключення нових клієнтів.
Раніше Інформатор повідомляв, що українська газотранспортна система готова до опалювального сезону
Також ми писали, що прем'єр Польщі заявив, що Росія відповідальна за зростання цін на газ. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут .