Лірична героїня наголошує на ролі жінки як джерела натхнення, сили та світла, водночас підкреслюючи важливість чоловіка як її підтримки та майбутнього.
Воротар «Дніпра» Хомутов залишив свої ворота «на замку», оформивши перший шатаут в сезоні.
Закинувши по шайбі в кожному з періодів, «Дніпро» здобув «суху» перемогу над «Маріуполем». «Донбас» взяв переконливий реванш у «Краматорська» за поразку в першому колі.
Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .
У неділю, 6 грудня, відбулися два поєдинки чотирнадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Дніпро» приймав «Маріуполь», а «Краматорськ» грав з лідером чемпіонату «Донбасом».
Перший період пройшов в рівній боротьбі. Відзначитися закинутою шайбою з рівним успіхом могли гравці як однієї, так і іншої команди. Голкіпери не раз рятували свої команди, але на 15-й хвилині Гаснікову все ж вдалося переграти воротаря «Маріуполя» Тимура Мамедова, і вивести «Дніпро» вперед.
У другому періоді перевага потроху перейшла до «Дніпра». Хокеїсти херсонського клубу завдали по воротах суперника більше кидків, і в результаті на 37-й хвилині Крисанов кидком у верхній кут зробив рахунок 2: 0. На 49-й хвилині Гасніков оформив дубль. Гравець «Дніпра» потужним кидком в нижній кут прошив Мамедова і зняв всі питання щодо переможця матчу.
У заключному матчі чотирнадцятого туру, в «Дружківці» «Краматорськ» приймав «Донбас». «Краматорськ» свої матчі проводить на арені «Альтаїр», яка також є домашньою і для «Донбасу», так що звикати до льоду суперникам не довелося. «Донбас» швидко взяв гру до своїх рук, і вже під кінець четвертої хвилини вів з перевагою у дві шайби. Спершу Мільохін на третій хвилині відкрив рахунок в матчі, а через хвилину Сигарьова закріпив успіх команди гостей. На 13-й хвилині Сигарьова провів третю шайбу у ворота Шевчука, паралельно оформивши дубль.
На 28-й хвилині гри Монс знайшов щілину між штангою і голкіпером, куди і відправив шайбу, зробивши рахунок 0: 4. «Донбас» отримав чисельну перевагу 5 на 3, і Монс кидком з п'ятачка цю більшість реалізував.
Чергова шайба влетіла у ворота «Краматорська» на 42-й хвилині. Шишлянніков кидком під поперечину завершив контратаку «Донбасу» в меншості. «Краматорськ» зумів «розпечатати» ворота «Донбасу» на 53-й хвилині. Столяренко кинув, і шайба від ключки захисника по неймовірній траєкторії влетіла в сітку.
Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 9 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.
Раніше ми повідомляли про підсумки зустрічей першого ігрового дня 12-го туру УПЛ, про результати матчів 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу, а також про поєдинки Української хокейної ліги .