Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Для ВСУ створять новий БМП "Вавилон": як він буде виглядати
Про те, що для Збройних Сил України створюють новий "гібридний" БМП "Вавилон", говорили ще в лютому. Через два місяці розробники показали, як виглядатиме 200-тонна машина і які у неї бойові можливості.
БМП "Вавилон" - це сучасна важка бойова машина піхоти з гібридною силовою установкою, новою цифровою системою управління, сучасною броньованим і додатковим захистом не нижче STANAG 6. Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Український мілітарний портал.Повна бойова маса машини - 36 тонн. Створена на базі ходової танку Т-64. Екіпаж - 3 особи. Десант - 8 осіб.
У новому БМП буде гібридна установка, в складі якої дизельний двигун та електромашини, які в сукупності дають потужність у 1 000 кінських сил. Гібридний привод дозволить підвищити максимальний крутний момент і поліпшити тягові характеристики у всіх діапазонах руху на всіх передачах. Режими роботи:
Здатність БМП "Вавилон" рухатися на електроприводі мінімізує теплові випромінювання і шумову помітність. Для максимального виконання бойових завдань передбачено дублювання основних керуючих електронних систем механічними, а також можливість використовувати тягові акумуляторні батареї і автономний енергоагрегат в разі виходу з ладу силової установки.
Бойовий модуль створений за принципом "зовнішнього зброї" і оснащений ракетно-гарматним, стрілецьким озброєнням, стабілізованим прицільним комплексом, цифровою системою управління вогнем з балістичним обчислювачем і функцією автоматичного супроводу цілі. У самому БМП встановлять панорамні прилади спостереження і прицілювання з телевізійними камерами, лазерним далекоміром і тепловізором. На баштовому модулі встановлюється новітній комплекс виявлення лазерного випромінювання з системою постановки аерозольних завіс.
Баштовий модуль БМП розроблений з можливістю перезарядки з середини бойового відділення, без відкривання люків - як основного озброєння, так і пускової установки ПТУР. Таке рішення в подібній техніці застосували вперше.
Бронемакети корпусу пройшли 5 етапів успішних випробувань і витримали обстріли снарядами 30 мм з дистанції 200 м, а також кумулятивними і бронебійно-підкаліберними снарядами 125 мм з дистанції 500м.
Машина здатна долати водні перешкоди глибиною до 5 метрів (з встановленим обладнанням підводного водіння).
Раніше ми писали про те, що ВСУ отримали два модернізованих танки «Булат» - подробиці тут.
Крім того, Житомирський бронетанковий завод показав військові БМП після капітального ремонту.