“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Для ВСУ створять новий БМП "Вавилон": як він буде виглядати
Про те, що для Збройних Сил України створюють новий "гібридний" БМП "Вавилон", говорили ще в лютому. Через два місяці розробники показали, як виглядатиме 200-тонна машина і які у неї бойові можливості.
БМП "Вавилон" - це сучасна важка бойова машина піхоти з гібридною силовою установкою, новою цифровою системою управління, сучасною броньованим і додатковим захистом не нижче STANAG 6. Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Український мілітарний портал.Повна бойова маса машини - 36 тонн. Створена на базі ходової танку Т-64. Екіпаж - 3 особи. Десант - 8 осіб.
У новому БМП буде гібридна установка, в складі якої дизельний двигун та електромашини, які в сукупності дають потужність у 1 000 кінських сил. Гібридний привод дозволить підвищити максимальний крутний момент і поліпшити тягові характеристики у всіх діапазонах руху на всіх передачах. Режими роботи:
Здатність БМП "Вавилон" рухатися на електроприводі мінімізує теплові випромінювання і шумову помітність. Для максимального виконання бойових завдань передбачено дублювання основних керуючих електронних систем механічними, а також можливість використовувати тягові акумуляторні батареї і автономний енергоагрегат в разі виходу з ладу силової установки.
Бойовий модуль створений за принципом "зовнішнього зброї" і оснащений ракетно-гарматним, стрілецьким озброєнням, стабілізованим прицільним комплексом, цифровою системою управління вогнем з балістичним обчислювачем і функцією автоматичного супроводу цілі. У самому БМП встановлять панорамні прилади спостереження і прицілювання з телевізійними камерами, лазерним далекоміром і тепловізором. На баштовому модулі встановлюється новітній комплекс виявлення лазерного випромінювання з системою постановки аерозольних завіс.
Баштовий модуль БМП розроблений з можливістю перезарядки з середини бойового відділення, без відкривання люків - як основного озброєння, так і пускової установки ПТУР. Таке рішення в подібній техніці застосували вперше.
Бронемакети корпусу пройшли 5 етапів успішних випробувань і витримали обстріли снарядами 30 мм з дистанції 200 м, а також кумулятивними і бронебійно-підкаліберними снарядами 125 мм з дистанції 500м.
Машина здатна долати водні перешкоди глибиною до 5 метрів (з встановленим обладнанням підводного водіння).
Раніше ми писали про те, що ВСУ отримали два модернізованих танки «Булат» - подробиці тут.
Крім того, Житомирський бронетанковий завод показав військові БМП після капітального ремонту.