"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Для в'їзду українців в умовах пандемії зараз відкриті 42 країни
Для в'їзду українців в умовах пандемії відкриті з певними обмеженнями або без них 42 країни.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в четвер, - передає Інформатор .
«Минулого тижня країн, відкритих для подорожей українців, було 38, за тиждень їх кількість збільшилася на чотири. Додалися Республіка Вірменія - туди можна прибути за умови 14 днів самоізоляції, а також Буркіна-Фасо, Того і Чад», - сказав Кулєба.
Міністр також закликав українців перевіряти актуальну інформацію щодо умов в'їзду до тої чи іншої країни за допомогою онлайн-карти, яка доступна за посиланням .
Нагадаємо, на брифінгу 6 серпня міністр закордонних справ Дмитро Кулєба назвав 38 країн, куди можуть в'їжджати українці: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Багамські острови , Ліван, Болгарія, Словенія, Об'єднані Арабські Емірати, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко, Сент-Люсія.