“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Містяни зазначають, що це чи не найбільша ворожа атака за останні місяці
У ніч проти 10 червня російські терористи атакували Одесу ударними дронами. Всі ворожі цілі вдалося збити українським захисникам, але один безпілотник впав у двір поблизу житлових будинків.
Про наслідки чергового російського нападу місцеві мешканці розповіли виданню “Ґрати”. За їхніми словами, це була чи не найбільша атака за останні місяці.
Жінка на ім’я Ірина, яка живе у будинку через дорогу, розповіла, що разом із онуками не ховалася в укритті під час повітряної тривоги. За її словами, у цьому районі, де сталася трагедія, немає укриттів. Крім того, вона додала, що вперше у житті побачила і почула “Шахеди”.
“Дивлюся у вікно, а там дрони літають”, – зазначила вона.
Люди продовжують прибирати квартири та під’їзди від скла і уламків. Пошкоджені віконні рами виносять на смітник, а двері, які зірвало вибуховою хвилею, намагаються полагодити.
Журналісти зазначають, що у кількох квартирах на стінах помітили сліди від крові. Також там застрягли скляні уламки.
Внаслідок ворожої атаки по Одесі, про яку повідомлялося в ніч проти 10 червня, відомо про трьох загиблих і 26 поранених. Всього у небі над містом Сили оборони знищили вісім дронів - камікадзе та дві ракети.
Про це повідомив голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук. Він уточнив, що уламки збитого "шахеда" потрапили у багатоквартирний будинок та пошкодили кілька будівель поблизу.
Нагадаємо, всього за добу окупанти завдали вісім ракетних та 74 авіаційних удари. Крім того, 62 рази з реактивних систем залпового вогню обстріляли позиції наших військових та населених пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.