RU
Головна
Україна
Події
15:47, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У ніч із 29 на 30 листопада у СІЗО на Полтавщині померла 20-річна Вероніка Моторіна. У вересні її засудили до 15 років ув'язнення за навмисне вбивство інструктора тиру. Пізно ввечері вона знепритомніла і більше не прийшла до тями. Інформацію про це підтвердили у Полтавській обласній прокуратурі. Медики СІЗО та лікарі швидкої допомоги, яких негайно викликали, намагалися реанімувати дівчину, але врятувати її не вдалося, - повідомляє Інформатор. Тіло ув'язненої направили на судово-медичну експертизу, після проведення якої буде відома точна причина смерті. Усі обставини з'ясовуються. За фактом смерті дівчини слідчий відділ Полтавського РУП розпочав досудове розслідування. Попередня кваліфікація справи ч. 1 ст. 115 та ч. 1 ст. 140 (навмисне вбивство та невиконання медичним співробітником своїх професійних обов'язків, що спричинило смерть потерпілого). Паралельно з експертизою співробітники поліції проведуть перевірку в медичних закладах, де працюють лікарі, які надають допомогу дівчині. Нагадаємо, сам інцидент стався ще у лютому 2020 року. На суді дівчина говорила, що її довів до депресії хлопець, але працівника тиру вбивати не хотіла і випадково поранила. Попросила вибачення у дружини загиблого. Суддя ж визнав, що дівчина зробила все навмисне. Її засудили до 15 років в'язниці. Повідомлялося, що дорогою до СІЗО вона намагалася накласти на себе руки, порізавши руки, її відразу ж доправили до лікарні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Дівчина, яка застрелила інструктора тиру, померла у СІЗО — на медиків завели кримінальну справу. Усі подробиці

Читать на русском
Дівчина, яка застрелила інструктора тиру, померла у СІЗО — на медиків завели кримінальну справу. Усі подробиці

Усі обставини, що призвели до смерті дівчини, з'ясовуються

У ніч із 29 на 30 листопада у СІЗО на Полтавщині померла 20-річна Вероніка Моторіна. У вересні її засудили до 15 років ув'язнення за навмисне вбивство інструктора тиру. Пізно ввечері вона знепритомніла і більше не прийшла до тями.

Інформацію про це підтвердили у Полтавській обласній прокуратурі. Медики СІЗО та лікарі швидкої допомоги, яких негайно викликали, намагалися реанімувати дівчину, але врятувати її не вдалося, - повідомляє Інформатор. Тіло ув'язненої направили на судово-медичну експертизу, після проведення якої буде відома точна причина смерті. Усі обставини з'ясовуються.

За фактом смерті дівчини слідчий відділ Полтавського РУП розпочав досудове розслідування. Попередня кваліфікація справи – ч. 1 ст. 115 та ч. 1 ст. 140 (навмисне вбивство та невиконання медичним співробітником своїх професійних обов'язків, що спричинило смерть потерпілого).

Паралельно з експертизою співробітники поліції проведуть перевірку в медичних закладах, де працюють лікарі, які надають допомогу дівчині.

 

Нагадаємо, сам інцидент стався ще у лютому 2020 року. На суді дівчина говорила, що її довів до депресії хлопець, але працівника тиру вбивати не хотіла і випадково поранила. Попросила вибачення у дружини загиблого.

Суддя ж визнав, що дівчина зробила все навмисне. Її засудили до 15 років в'язниці. Повідомлялося, що дорогою до СІЗО вона намагалася накласти на себе руки, порізавши руки, — її відразу ж доправили до лікарні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.