Діти та жінки з бункера під «Азовсталлю» розповіли про жахіття, яке принесли з собою окупанти

Вони разом із командиром полку «Азов» просять світових лідерів домогтися для мирних жителів «зеленого коридору»

Діти та жінки з бункера під «Азовсталлю» розповіли про жахіття, яке принесли з собою окупанти

Рашисти роблять все, щоб вбити якнайбільше людей, що ховаються від обстрілів у бункерах.

Азов опублікував відео, зроблені в бункері під металургійним підприємством Азовсталь. Там ховаються близько тисячі мирних жителів, на яких рашисти спеціально скидають протибункерні бомби Люди просять можливості врятуватися з бункерів та міста. 

Діти вже більше місяця справді не бачили сонця. Вони змушені постійно перебувати в укриттях через постійні обстріли рашистів. Запаси їжі вже закінчуються, а атаки росіян при цьому не припиняються. 

Діти розповідають, що вони намагаються бути спокійними наскільки це можливо. Коли ведуться обстріли, у бункері все трясеться. Матері кажуть, що вони просто бажають виживання для своїх дітей. На сльози вже більше не залишилося сил, як і на страх. 

Здоров'я дітей починає страждати від таких умов. Вітамінів не вистачає, відсутність доступу назовні також дається взнаки.  

Командир полку «Азов» звернувся до світових лідерів із проханням організувати зелений коридор для виведення людей із небезпечної зони. Він закликав забезпечити гарантії безпеки. При цьому він зазначив, що росіяни, які зруйнували будинки та вбили родичів багатьох тих, хто зараз перебуває в бункерах, тепер сиплять обіцянками безпеки та евакуації. Рашистам вже ніхто не вірить, тому потрібні реальні шляхи для виходу з небезпеки на територію України. 

Нагадаємо, що на Донбасі критична ситуація з питною водою: рашисти забирають у людей усі запаси.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити