«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Рейси заплановані два рази на тиждень по середах і суботах
SkyUp відкрив продаж квитків на прямі рейси Запоріжжя-Львів за ціною від 700 грн в один бік. Новий внутрішній маршрут лоукостер запустить 29 травня 2021 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на avianews.com .
Це дешевше, ніж проїзд у купейному вагоні фірмового поїзду №4, який коштує 900 грн. Місце у вагоні СВ цього поїзду обійдеться у 2 200 грн.
Рейси заплановані два рази в тиждень по середах і суботах.
Літак буде вилітати із Запоріжжя о 18:20 і прилітати до Львова о 19:50. Рейси зі Львова заплановані на 20:50 з прибуттям до Запоріжжя о 22:20. Авіаквитки Запоріжжя-Львів можна придбати на сайті SkyUp.
Найдешевший тариф Basic включає перевезення тільки ручної поклажі із вагою до 9 кг і габаритами до 55х40х20 см. Квиток за тарифом Standard, який включає також один чемодан з вагою до 23 кг і вибір місця, коштує від 1300 грн в одну сторону.
На літню навігацію авіаперевізник анонсував ще три внутрішніх маршрути:
Раніше Інформатор повідомляв, що авіакомпанія SkyUp заявила про $ 30 млн збитків через коронавірус.
Також повідомлялося, авіакомпанія Sky Up відкрила продаж на сім нових маршрутів.