«Динамо» обіграло «АЗ» в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Тепер в матчах раунду плей-офф кияни зіграють з бельгійським «Гентом».

Про результати матчів Ліги чемпіонів, зіграних 15 вересня, повідомляє Інформатор .

У вівторок, 15 вересня, відбулися три поєдинки третього кваліфікаційного раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. У Києві, на полі стадіону НСК «Олімпійський» зустрілися срібні призери чемпіонатів України та Нідерландів «Динамо» і «АЗ». Команди обережно почали матч та першого небезпечного моменту довелося чекати досить довго. На 13-й хвилині Гудмундссон подав у штрафну «Динамо», але акцентований удар і гравця атаки не вийшов, і Бущан забрав м'яч до рук. Кияни багато фолили, за що Буяльський і Родрігес отримали попередження. Далі гра проходила в основному в центрі поля з невеликою перевагою «АЗ» у володінні м'ячем. На 39-й хвилині Боада увірвався до штрафної «Динамо» та перебуваючи під пресингом захисника пробив повз ворота. А на 45-й хвилині шанс відзначитися був у Буяльського, але його удар прийшовся в захисника команди гостей.

На 48-й хвилині м'яч після небезпечного удару по воротах «Динамо» пролетів поруч зі штангою. А в атаці у відповідь динамівці рахунок відкрили. Буяльський на чужій половині поля вдало зіграв у відборі, увійшов до штрафної та віддав поперечну передачу на Родрігеса, який і увігнав м'яча під поперечину. На 60-й хвилині Супряга, пройшовши захисника, увірвався до штрафної, але з лінії воротарської пробив прямо у воротаря «АЗ». Через чотири хвилини Супряга не зміг замкнути простріл Де Піни з лівого флангу. Сам Де Піна пробивав по воротах «АЗ» на 83-й хвилині, але м'яч пройшов трохи вище. На 86-й хвилині господарі провели другий м'яч. Кендзера пройшов по правому флангу і навісив в штрафну. Воротар «АЗ» в спробі перервати передачу перевів м'яч точно на голову Шапаренко, якому залишалося влучити у порожні ворота. А вже через хвилину гаряче стало вже біля воріт киян. Бущан перевів удар Де Віта в поперечину, а потім Боада, зігравши на добиванні, знову потрапив в каркас воріт. Перемога «Динамо» 2: 0, і київський клуб вийшов в раунд плей-офф Ліги чемпіонів.

Суперник переможця київського матчу в раунді плей-офф визначився в поєдинку «Гент» - «Рапід». Господарі відкрили рахунок на 36-й хвилині. Кумс навісив вглиб штрафного майданчика, і залишився без опіки з боку гравців оборони «Рапіда» Дорш, головою відправив м'яча у ворота. На 45-й хвилині український нападник «Гента» Роман Яремчук не реалізував вихід один на один з воротарем «Рапіда». Відзначився Яремчук на 59-й хвилині, реалізувавши пенальті, призначений за фол на Чакветадзе. Роман пробив по центру, і воротар практично відбив удар, але м'яч від його ноги все-таки влетів у сітку. На третій доданій до основного часу матчу хвилині, який вийшов на заміну в складі «Рапіда» Демір, ударом з лінії штрафного в дальній кут скоротив розрив в рахунку. «Гент» довів матч до перемоги, і в раунді плей-офф зіграє з київським «Динамо».

Ще в одному матчі вівторка грецький «ПАОК» приймав португальську «Бенфіку». На 30-й хвилині гри футболісти «ПАОК» порушили правила у небезпечній близькості від воріт, і Піци потужним ударом струсонув штангу. На 63-й хвилині «ПАОК» вдалася результативна атака. Апком від лицьової лінії віддав передачу назад в центр штрафного, і Яннуліс в боротьбі із захисником відправив м'яча у сітку. На 75-й хвилині Живкович увійшов в штрафну «Бенфіки», трохи змістився в центр, і точно пробив в ближній кут, зробивши рахунок 2: 0 на користь господарів. «Бенфіка» зуміла відіграти один м'яч на четвертій компенсованій хвилині. Сілва головою замкнув навіс Алмейди з правого флангу. А на більше гостям вже не вистачило часу.

Матчі, зіграні 15 вересня:

• Динамо Київ (Україна) - АЗ Алкмаар (Нідерланди) 2: 0 (Родрігес, 49, Шапаренко, 86);
  • ПАОК (Греція) - Бенфіка (Португалія) 2: 1 (Яннуліс, 63, Живкович, 75 - Сілва, 90 + 4);
  • Гент (Бельгія) - Рапід Відень (Австрія) 2: 1 (Дорш, 36, Яремчук, 59, (з пенальті) - Демір, 90 + 3).

Ще 5 поєдинків третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів відбудуться в середу, 16 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати матчів другого туру чемпіонату .