«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Брехня росії не зможе перекласти її безпосередню провину на інших
"російські урядовці, фінансовані державою російські ЗМІ та прокремлівські діячі дезінформації намагаються відвернути увагу від відповідальності рф за погіршення глобальної продовольчої безпеки та звинувачують санкції, Захід й Україну", - йдеться в повідомленні.
Масштабна брехлива кампанія рф спрямована, головним чином, на регіони, які найбільше постраждали від кризи – на Близький Схід та Африку. Ці наративи поширюють не лише контрольовані кремлем медіа, такі як RT Arabic і RT en Francais, а також державні ЗМІ Китаю. Цим займаються також високопоставлені російські дипломати, заявили в Держдепі.
"Загрози продовольчій безпеці зросли через війну за вибором путіна. Це не було викликано, як стверджує кремль, санкціями, які США й багато інших країн запровадили у відповідь на жахливу агресію рф проти України", - зазначили у відомстві.
У Вашингтоні додали, що спроби уряду рф зняти відповідальність за власні дії та звинувачення інших у загостренні продовольчої кризи заслуговують на осуд.
"Дезінформація росії не може приховати її відповідальність за глобальну продовольчу кризу", - наголосили там, додавши, що росія мінувала українські зернові поля, нападала на торговельні судна в Чорному морі, блокувала українцям експорт їхніх зернових.
США та їхні партнери, навпаки, обережно намагалися уникнути загострення продовольчої кризи. Зокрема, американські санкції не стосуються вилучення сільськогосподарської продукції та дозволяють операції з експорту та реекспорту продовольства в росію і з росії, навіть особами, проти яких уже було введено обмеження.
Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що Україна разом з партнерами обговорює можливість створення міжнародної місії для розблокування українського морського експорту і, як перший крок, вимагає від Росії відвести свій військово-морський флот і надати гарантії про ненапад.
Також Інформатор писав, що окупанти блокують морські порти, Україна не може вивезти близько 90 мільйонів тонн агропродукції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.