Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Мандат ОБСЄ закінчується 31 березня
Деякі держави-учасниці ОБСЄ блокують рішення про продовження мандата Спеціальної моніторингової місії на Донбасі на наступні 12 місяців. Нинішній мандат місії закінчується 31 березня.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, - передає Інформатор .
МЗС вважає таку поведінку країн неприйнятною і закликає всіх учасників прийти до консенсусу. Адже в разі недосягнення консенсусу про продовження мандату, згортання діяльності СММ ОБСЄ буде грати на руку тільки Російської Федерації.
«Незаконна військова діяльність збройних формувань РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України залишиться поза увагою міжнародної спільноти, припиниться міжнародна фіксація порушень державою-агресором режиму припинення вогню, що може призвести до подальшої неконтрольованої ескалації», - йдеться у повідомленні.
З початку квітня ОБСЄ може втратити свій ключовий інструмент сприяння врегулюванню російсько-українського збройного конфлікту.
«Закликаємо усі сторони відмовитися від деструктивної позиції, приєднатися до консенсусу і зробити можливим продовження діяльності СММ ОБСЄ в Україні», - заявили в МЗС.
Нагадаємо, в Донецькій і Луганській областях місія ОБСЄ після початку перемир'я від 27 липня зафіксувала 12 453 порушення режиму припинення вогню.Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого меморандумом.
Також Інформатор писав, що Україна створює Кримську платформу, щоб винести дискусію про деокупацію Криму на міжнародний рівень.Роботу проводитимуть за п'ятьма ключовими напрямами.