“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Мандат ОБСЄ закінчується 31 березня
Деякі держави-учасниці ОБСЄ блокують рішення про продовження мандата Спеціальної моніторингової місії на Донбасі на наступні 12 місяців. Нинішній мандат місії закінчується 31 березня.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, - передає Інформатор .
МЗС вважає таку поведінку країн неприйнятною і закликає всіх учасників прийти до консенсусу. Адже в разі недосягнення консенсусу про продовження мандату, згортання діяльності СММ ОБСЄ буде грати на руку тільки Російської Федерації.
«Незаконна військова діяльність збройних формувань РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України залишиться поза увагою міжнародної спільноти, припиниться міжнародна фіксація порушень державою-агресором режиму припинення вогню, що може призвести до подальшої неконтрольованої ескалації», - йдеться у повідомленні.
З початку квітня ОБСЄ може втратити свій ключовий інструмент сприяння врегулюванню російсько-українського збройного конфлікту.
«Закликаємо усі сторони відмовитися від деструктивної позиції, приєднатися до консенсусу і зробити можливим продовження діяльності СММ ОБСЄ в Україні», - заявили в МЗС.
Нагадаємо, в Донецькій і Луганській областях місія ОБСЄ після початку перемир'я від 27 липня зафіксувала 12 453 порушення режиму припинення вогню.Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого меморандумом.
Також Інформатор писав, що Україна створює Кримську платформу, щоб винести дискусію про деокупацію Криму на міжнародний рівень.Роботу проводитимуть за п'ятьма ключовими напрямами.