«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Деякі з них майже не працювали
Держава примусово візьме під контроль п'ять стратегічних українських підприємств. Це рішення продиктоване військовою необхідністю. Деякі з них майже не працювали.
Як передає Інформатор, про це сказав президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 7 листопада.
За словами глави держави, це рішення було погоджене на Ставці Верховного головнокомандувача.
"П’ять стратегічних підприємств примусово відчужуються для потреб воєнного часу – "Мотор Січ", "КрАЗ", "Укрнафта", "Укртатнафта" і Запорізький трансформаторний. Деякі з них майже не працювали. Тепер працюватимуть усі. На оборону. Це ремонт і виробництво техніки, забезпечення сил оборони, робота на відновлення нашої інфраструктури", - наголосив Зеленський.
Він додав, що не виключає також інших подібних рішень.
Україні стартувала націоналізація російських вагонів, що знаходяться в країні. Тепер вони працюватимуть на економіку України. Українська сторона напрацьовує нові логістичні маршрути до Європи, які допоможуть поновити вантажну роботу.
"Діємо в рамках закону. На першому етапі складаємо перелік власників вагонів, у яких серед засновників є РФ. Далі буде Кабмін, РНБО, Указ Президента та ще один Закон України. Процедура займе час, тому починаємо вже", - йдеться у повідомленні УЗ
Визначення, хто з власників вагонів має в капіталі частку рф — теж завдання нешвидке.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.