Головна
Україна
Події
08:03, 10 Лютого
Информатор UA

Интро

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали депутата Київської міської ради від "Слуги народу" Владислава Трубіцина. Його зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Депутат організував схему "відкатів" за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у визначених районах. У схемі також брали участь помічник депутата, директор комунального підприємства та заступники директорів двох КП. Точки торгівлі, що беруть участь у торгах, встановлені у Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському та інших районах столиці. "За свої послуги учасники злочинної схеми просили надати 1,39 млн грн на рік. Їх упіймали при передачі частини обумовленої суми, а саме 1,26 млн грн", - йдеться у повідомленні. Підозрюваних затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Наразі детективи шукають усіх причетних до схеми. Також вирішується питання щодо вручення затриманим повідомлення про підозру. "Ми чекаємо всебічного та ретельного розслідування справи антикорупційними та правоохоронними органами. Разом з тим, ми вважаємо, що політична відповідальність має бути набагато швидше за кримінальну чи адміністративну. Особливо за діяння, які можна розглядати як корупційні", - зазначила глава партії "Слуга народу" Олена Шуляк. Вона додала, що вже розпорядилася скликати конференцію Київської міської організації партії "Слуга народу" для розгляду цього інциденту та прийняття рішень щодо Трубіцина. Зазначимо, Трубіцин очолює постійну комісію Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою. Він став депутатом Київради у 2020 році. Нагадаємо, народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про на медобладнанні. Через депутатський імунітет його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У Слузі народу відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит. Крім того, на Полтавщині два депутати у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно. Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Депутата від «Слуги народу» Трубіцина зловили на мільйонному хабарі

Читать на русском
Депутата від «Слуги народу» Трубіцина зловили на мільйонному хабарі

Він обіцяв видати дозволи на вуличну торгівлю у різних районах Києва

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали депутата Київської міської ради від "Слуги народу" Владислава Трубіцина. Його зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Депутат організував схему "відкатів" за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у визначених районах. У схемі також брали участь помічник депутата, директор комунального підприємства та заступники директорів двох КП. Точки торгівлі, що беруть участь у торгах, встановлені у Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському та інших районах столиці.

"За свої послуги учасники злочинної схеми просили надати 1,39 млн грн на рік. Їх упіймали при передачі частини обумовленої суми, а саме 1,26 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Підозрюваних затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Наразі детективи шукають усіх причетних до схеми. Також вирішується питання щодо вручення затриманим повідомлення про підозру.

"Ми чекаємо всебічного та ретельного розслідування справи антикорупційними та правоохоронними органами. Разом з тим, ми вважаємо, що політична відповідальність має бути набагато швидше за кримінальну чи адміністративну. Особливо за діяння, які можна розглядати як корупційні", - зазначила глава партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Вона додала, що вже розпорядилася скликати конференцію Київської міської організації партії "Слуга народу" для розгляду цього інциденту та прийняття рішень щодо Трубіцина.

Зазначимо, Трубіцин очолює постійну комісію Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою. Він став депутатом Київради у 2020 році.

 

Нагадаємо, народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит.

Крім того, на Полтавщині два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно.

Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.