Головна
Україна
Кримінал
11:10, 12 Лютого
Информатор UA

Интро

У середу, 9 лютого, депутата Київської міської ради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень. Його заарештували з альтернативою внесення застави у розмірі 14,886 млн гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Вищого антикорупційного суду. «У разі внесення застави Трубіцин зобов'язаний: не залишати населений пункт, у якому він проживає, без дозволу детектива, прокурора, суду; повідомляти детектива, прокурора, суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в'їзд в Україну, носити електронний засіб контролю», - повідомили у суді. Строк дії ухвали - до 9 квітня 2022 року. До слова, депутат організував схему «відкатів» за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у заздалегідь визначених районах. Нагадаємо, народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит. Крім того, на Полтавщині два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно. Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Депутата Трубіцина спіймали на хабарі: суд обрав йому запобіжний захід

Читать на русском

Його заарештували на 60 діб

Читать на русском
Депутата Трубіцина спіймали на хабарі: суд обрав йому запобіжний захід

Його заарештували на 60 діб

У середу, 9 лютого, депутата Київської міської ради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень. Його заарештували з альтернативою внесення застави у розмірі 14,886 млн гривень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Вищого антикорупційного суду.

«У разі внесення застави Трубіцин зобов'язаний: не залишати населений пункт, у якому він проживає, без дозволу детектива, прокурора, суду; повідомляти детектива, прокурора, суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в'їзд в Україну, носити електронний засіб контролю», - повідомили у суді.

Строк дії ухвали - до 9 квітня 2022 року.

До слова, депутат організував схему «відкатів» за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у заздалегідь визначених районах.

Нагадаємо, народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит.

Крім того, на Полтавщині два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно.

Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.