Головна
Україна
13:45, 16 Листопада
Информатор UA

Интро

16-го листопада СБУ повідомила про знахідки на території звільненої частини Миколаївської області. Серед іншого, вдалося встановити декілька складів ворожих боєприпасів. Рашисти зберігали велику кулькість вибухових снарядів просто в школах та лікарнях. Про це розповіли представники СБУ на офіційній сторінці спецслужби в Facebook. Так, під час стабілізаційних заходів у звільнених населених пунктах Миколаївської області вдалося знайти декілька великих схронів зі зброєю. У них зберігалися сотні одиниць протитанкового озброєння, снаряди для артилерії та гранати.  Чимало таких схованок зі зброєю рашисти облаштовували просто в школах та лікарнях. Водночас, припиняти роботу цих закладів ніхто не збирався, як ми знаємо із попердніх заяв окупантів, коли вони намагалися створити ілюзію «відновлення життя».  Фото зі звільненої школи. Джерело - СБУ До прикладу, у звільненій Снігурівці Баштанського району за два дні СБУ виявила:  понад 200 танкових снарядів; більше 100 мін; 8 артснарядів і боєприпасів для автоматичної гармати; 15 пострілів до протитанкових ракетних комплексів; 13 бойових гранат Ф-1; 4 одиниці автоматичної зброї, зокрема кулемети; понад 15 тисяч набоїв різного калібру. Фото зі складу зброї в школі. Джерело - СБУ Такі схрони вороги робили для підготовки резерву окупантів. Також зброя могла використовуватися для підготовки диверсій на Півдні. Усі знайдені боєприпаси вилучено та передано ЗСУ. Стабілізаційні заходи На звільнених від окупантів територіях ще деякий час існує велика небезпека для мирного населення. Це пов’язано з тим, що злочинці з рф залишаються за собою купу замінованих об’єктів, покинуту техніку та боєприпаси. Також у таких містах можуть залишатися зрадники та ворожі агенти, або військові рф, що намагаються сховатися від покарання.  У зв’язку з цим, спецслужби та військові після деокупації територій проводять комплекс стабілізаційних заходів. Вони направлені на знешкодження ворожих пасток, затримку поплічників ворога та забезпечення належної безпекової ситуації на тій чи іншій території.  Нагадаємо, що окупанти укріплюють лінії оборони на кордоні Донецької та Запорізької областей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Деокупація Миколаївської області: окупанти ховали вибухівку в школах та лікарнях

Читать на русском

СБУ продовжує стабілізаційні заходи в звільнених районах

Читать на русском
Деокупація Миколаївської області: окупанти ховали вибухівку в школах та лікарнях
У звільнених школах знаходять вибухівку

СБУ продовжує стабілізаційні заходи в звільнених районах

16-го листопада СБУ повідомила про знахідки на території звільненої частини Миколаївської області. Серед іншого, вдалося встановити декілька складів ворожих боєприпасів. Рашисти зберігали велику кулькість вибухових снарядів просто в школах та лікарнях.

Про це розповіли представники СБУ на офіційній сторінці спецслужби в Facebook. Так, під час стабілізаційних заходів у звільнених населених пунктах Миколаївської області вдалося знайти декілька великих схронів зі зброєю. У них зберігалися сотні одиниць протитанкового озброєння, снаряди для артилерії та гранати. 

Чимало таких схованок зі зброєю рашисти облаштовували просто в школах та лікарнях. Водночас, припиняти роботу цих закладів ніхто не збирався, як ми знаємо із попердніх заяв окупантів, коли вони намагалися створити ілюзію «відновлення життя». 

Фото зі звільненої школи. Джерело - СБУ


До прикладу, у звільненій Снігурівці Баштанського району за два дні СБУ виявила: 

  • понад 200 танкових снарядів;
  • більше 100 мін;
  • 8 артснарядів і боєприпасів для автоматичної гармати;
  • 15 пострілів до протитанкових ракетних комплексів;
  • 13 бойових гранат Ф-1;
  • 4 одиниці автоматичної зброї, зокрема кулемети;
  • понад 15 тисяч набоїв різного калібру.
Фото зі складу зброї в школі. Джерело - СБУ


Такі схрони вороги робили для підготовки резерву окупантів. Також зброя могла використовуватися для підготовки диверсій на Півдні. Усі знайдені боєприпаси вилучено та передано ЗСУ.

Стабілізаційні заходи

На звільнених від окупантів територіях ще деякий час існує велика небезпека для мирного населення. Це пов’язано з тим, що злочинці з рф залишаються за собою купу замінованих об’єктів, покинуту техніку та боєприпаси. Також у таких містах можуть залишатися зрадники та ворожі агенти, або військові рф, що намагаються сховатися від покарання. 

У зв’язку з цим, спецслужби та військові після деокупації територій проводять комплекс стабілізаційних заходів. Вони направлені на знешкодження ворожих пасток, затримку поплічників ворога та забезпечення належної безпекової ситуації на тій чи іншій території. 

Нагадаємо, що окупанти укріплюють лінії оборони на кордоні Донецької та Запорізької областей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.