Головна
Шоу-біз
22:10, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Новим виконавцем ролі суперагента 007 може стати британський актор Аарон Тейлор-Джонсон. Про це повідомляє видання The Sun. За даними видання, у продюсерки франшизи Барбари Брокколі Тейлор-Джонсон став фаворитом у гонитві за головною роллю. Це питання ще остаточно не вирішене. Все-таки суперники у Тейлор-Джонсона серйозні: Ідріс Ельба, Том Харді та Джеймс Нортон. Але, як стверджують інсайдери, продюсерка хоче бачити в ролі агента 007 саме Тейлор-Джонсона. Хто він такий? Аарон Тейлор-Джонсон став відомим у 2009 році після виходу фільму «Стати Джоном Ленноном», де зіграв легендарного музиканта. На зйомках фільму він познайомився із режисером цієї стрічки Самантою Тейлор-Вуд. Йому було 18 років, їй – 41. Аарон і Саманта почали зустрічатися, а потім одружилися. Пара виховує чотирьох дітей: двох спільних дочок та двох дочок від першого шлюбу Саманти. Аарон і Саманта Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Деніел Крейг, на вихід! Хто стане новим Джеймсом Бондом?

Деніел Крейг, на вихід! Хто стане новим Джеймсом Бондом?

Читать на русском

Галерея бондіани розширюється

Читать на русском
Деніел Крейг, на вихід! Хто стане новим Джеймсом Бондом?
Ймовірний Бонд . Джеймс Бонд

Галерея бондіани розширюється

Новим виконавцем ролі суперагента 007 може стати британський актор Аарон Тейлор-Джонсон. Про це повідомляє видання The Sun. За даними видання, у продюсерки франшизи Барбари Брокколі Тейлор-Джонсон став фаворитом у гонитві за головною роллю.

Це питання ще остаточно не вирішене. Все-таки суперники у Тейлор-Джонсона серйозні: Ідріс Ельба, Том Харді та Джеймс Нортон. Але, як стверджують інсайдери, продюсерка хоче бачити в ролі агента 007 саме Тейлор-Джонсона.

Хто він такий?

Аарон Тейлор-Джонсон став відомим у 2009 році після виходу фільму «Стати Джоном Ленноном», де зіграв легендарного музиканта. На зйомках фільму він познайомився із режисером цієї стрічки Самантою Тейлор-Вуд. Йому було 18 років, їй – 41. Аарон і Саманта почали зустрічатися, а потім одружилися. Пара виховує чотирьох дітей: двох спільних дочок та двох дочок від першого шлюбу Саманти.

Аарон і Саманта

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.